Baltic Pride 2018 – Rīga

No 4. līdz 10. jūnijam Rīgā notiks 10. Baltic Pride pasākums – Baltijas un Eiropas mēroga notikums, kas aktualizē cilvēktiesību, īpaši LGBT tiesību problemātiku sabiedrībā, aicina cīnīties pret diskrimināciju, par līdztiesību sabiedrībā un savstarpēju cieņu.

LGBT+ personu tiesību organizācija –  LGBT un viņu draugu apvienība “Mozaika” ir izveidojusi daudzveidīgu 2018. gada Baltic Pride programmu. Tajā iekļauts Biznesa forums Think Diversity! (7. jūnijā), starptautiska konference Freedom of Speech and Assebmly (8. jūnijā viesnīcā Radisson Blu), filmu festivāls (no 4. līdz 10. jūnijam, Kaņepes kultūras centrā), kurā jums būs iespēja noskatīties divas franču filmas: Katrīnas Korsinī “Skaistais gadalaiks” (8. jūnijā plkst. 20.30) un Robēna Kampijo “Eastern boys” (8. jūnijā plkst. 15.45), kā arī daudzi citi pasākumi… Vairāk informācijas par Baltic Pride pasākumiem pieejami tīmekļvietnē www.balticpride.org

Briselē mītošā franču Drag Queen LaDiva live regulāri uzstājas visā pasaulē un būs viena no īpašajām Baltic Pride viešņām, kas ar savu franču dziesmu repertuāru piešķirs šī gada festivālam īpašu šarmu.  La Diva Live sniegs savu īpašo uzstāšanos Baltic Pride noslēguma koncertā pēc gājiena.

Svinēsim kopā cilvēktiesības un dažādību 9. jūnijā Baltic Pride gājiens par Brīvību, kas sāksies plkst. 12.00 Rīgas centrā.