Kino klubs: “100 kg zvaigžņu”, rež. Marī Sofī Šambona

Ievērojot Latvijas Krīzes vadības padomes 9. marta ieteikumus par sabiedrisko pasākumu organizēšanas nepieciešamības novērtējumu un epidemioloģisko risku dalībniekiem un apmeklētājiem, mēs informējam, ka Francijas vēstniecība ir pieņēmusi lēmumu atcelt šovakar, 11. martā, plkst. 19.00 plānoto Kino kluba seansu.

Paldies par jūsu sapratni

 

Jaunā Kino kluba cikla četra filmas priekšplānā izvirza varoņus, kuri savu atšķirību – fizisko vai sociālo, redzamo vai neredzamo, bieži vien nokļūst sabiedrības dibenplānā. Katra no filmām cenšas savā veidā pievērst mūsu skatienu pārāk bieži aizmirstiem cilvēkiem vai situācijām.

“100 kg zvaigžņu”, rež. Marī Sofī Šambona

Sešpadsmitgadīgajai Luā no agras bērnības ir sapnis kļūt par kosmonauti, aizlidot tālu prom no planētas Zemes, kurai viņai nejūtas piederīga. Spīdošas sekmes matemātikā un fizikā viņai nepalīdz, jo ir viena problēma – Luā sver 100 kg… Iedzimtība, no kuras nav iespējams izvairīties. Kad šķiet, ka viss zaudēts, Luā satiek trīs dzīves salauztas pusaudzes Amēliju, Stannu un Žistīni, kuras gatavas kopā ar viņu iekarot visumu…