Konkurss #manaizlase

Vai jūs esat iepazinušies ar digitālo bibliotēku “Culturethèque”? Šī interneta vietne, kas piedāvā plašu resursu klāstu tiešsaistē, ir kā atvērts logs uz frankofono kultūru pasauli!

Par godu digitālajai bibliotēkai “Culturethèque”, no 3. līdz 30. novembrim Francijas institūts Latvijā rīko konkursu sociālajos tīklos Facebook un Twitter ar nosaukumu “Mana izlase” .

Izvēlieties JŪSU iecienītāko resursu no katalogā pieejamo grāmatu, žurnālu, albumu, video, mācību materiālu klāsta un dalieties ar to savā Facebook vai Twitter kontā! Balvā – bezvadu skaļrunis Sony

Dalība konkursā ir pavisam vienkārša:

1 – Iepazīstieties ar konkursa nolikumu;

2 – Dalieties ar savu iecienītāko digitālās bibliotēkas resursu sociālajā tīklā Facebook vai Twitter un ierakstiet komentāru, kāpēc šis darbs/dokuments Jums ir īpaši iepaticies;

3 – Neaizmirstiet pievienot arī tagus #manaizlase #NovembreNumérique #konkurss @if_lettonie

Interneta lietotāju kopējais “patīk”, komentāru un skaits, cik reizes pārējie interneta lietotāji būs dalījušies ar šo ierakstu, noteiks uzvarētāju.

Uzvarētājs tiks noskaidrots piektdien, 1. decembrī, un konkursa rezultāti tiks publicēti Francijas institūta Latvijā Facebook un Twitter kontos.

Vēlam veiksmi konkursā!