Vasaras fotogrāfiju konkurss sociālajos tīklos #lasambildevasara

Jau ceturto gadu pēc kārtas no 1. jūnija līdz 20. augustam Francijas institūta Latvijā mediatēka rīko fotogrāfiju konkursu sociālajos tīklos, aicinot interneta lietotājus dalīties ar skaistākajiem vasaras mirkļiem, kas pavadīti, lasot grāmatas franču valodā.

Notveriet Jūsu skaistāko lasīt mirkli franču valodā un nopublicējiet to Facebook, Twitter vai Instagram vietnē, izmantojot tēmturus #lasambildevasara #ifl20 #francijasinstituts.

Kopējais pogas “patīk” klikšķu skaits, komentāru skaits un skaits, cik reizes ar attiecīgo fotogrāfiju lietotāji ir “dalījušies” sociālajos tīklos būs izšķirošie kritēriji uzvarētāja noteikšanā. Konkursa noslēgumā, laika posmā no 21. līdz 31. augustam, mediatēkā tiks izstādīti visi konkursā iesūtītie darbi, un ikviens apmeklētājs varēs nobalsot par savu iecienītāko fotogrāfiju.

Uzvarētājs tiks noskaidrots piektdien, 1. septembrī, un viņa vārds tiks izziņots Francijas institūta Latvijā sociālo tīklu Facebook, Twitter un Instagram vietnēs. Konkursa balvā – ielūgums uz bezmaksas vīna degustāciju nodarbību 2017. gada septembrī, kā arī bezmaksas gada abonements mediatēkā.

Aicinām rūpīgi iepazīties ar konkursa nolikumu un novēlām veiksmi konkursā!