Festival Riga Wine & Champagne

Marta sākumā Rīga atkal kļūs par Šampaņas galvaspilsētu – pie mums ciemos brauc Šampaņas “Gada vīndaris” Lorāns Frenē (Champagne Henriot), kulta “zemnieks” Rodolfs Pīters (Champagne Pierre Péters), vīndarīšanas komanda no slavenā Champagne Piper-Heidsieck, virkne atzītu Šampaņas vīndaru, kā arī Rīgas šampaniešmīļu publikai labi zināmais Pīters Liems, Louis Roederer balvas laureāts un viens no atzītākajiem pasaules šampanieša ekspertiem.

3.martā vīna un ēdiena “precināšanas” trikus uz savas ādas (mēles) pārbaudiet “EAT DRINK VOTE by Electrolux” vakariņās ar 5 ēdieniem, 10 izmeklētiem vīniem, septīto labāko pasaules vīndari Raimondu Tomsonu (Vincents), festivāla dibinātāju Aigaru Nordu un šefpavāru Māri Jansonu galvenajās lomā, bet 4.martā “Audi Burbuļu parādē” jeb lielākajā šampaniešu degustācijā Baltijā baudiet vairāk nekā 100 izcilus šampaniešus un dzirkstošos, uzklausiet ekspertu padomus, piedalieties mini-meistarklasēs, saskandiniet ar Šampaņas vīndariem, kā arī vakara sesijā piedzīvojiet Latvijas rekordu sabrage Raimonda Tomsona izpildījumā!

5.martā noslēdzošajās “Champagne Gala Dinner” vakariņās izcilos Henriot, Piper-Heidsieck un Pierre Péters šampaniešus baudiet pašu vīndaru un viņu stāstu kompānijā. Uz Gala Dinner, kā jau ierasts, aicinām Jūs ierasties, līdzi ņemot savu mīļākos šampaniešus, lai vakariņu otrajā daļā tos baudītu un dalītos ar pārējiem vakariņu viesiem. No iepriekšējo gadu pieredzes zinām, ka šīs vakariņas mēdz ieilgt, izvēršoties par īsteniem Šampaņas svētkiem.

Riga Wine & Champagne