Franču valoda pieaugušajiem maijā un jūnijā

Pieteikšanās no 2.aprīļa, nodarbību sākums 7.maijā!

 

Vispārējā franču valoda A1-A2-B1

Nodarbības 3x nedēļā 120 min

Maksa par 48h: EUR 279 (ar atlaidi – EUR 245)

 

Ceļotāja franču valodas ABC iesācējiem

Nodarbības 1x nedēļā 90 min

Dodoties ceļojumā uz kādu no frankofonajām valstīm, paņemiet līdzi bagāžā minimālo nepieciešamo vārdu un frāžu krājumu! Francijas institūts ir izstrādājis īpašu mācību kursu, kas ļaus spert pirmos soļus franču valodā, plānojot ceļojumu uz kādu no 30 valstīm, kur franču valoda ir valsts valoda.

Maksa par 12h: EUR 89

 

Fonētika un izruna A1 un A2-B1

Nodarbības 1x nedēļā 90 min

Kursa mērķis – iepazīt galvenās ar franču valodas fonētikas apguvi saistītās problēmas, atdarināt patskaņu un līdzskaņu izrunu, saprast, kādēļ franču valodā „neraksta tā, kā izrunā”, sasaistīt rakstību ar skaņām, kā arī trenēt franču valodas intonāciju un izrunu.

Maksa par 12h: EUR 69

 

Tematiskais kursi leksikas apguvei « Vārdu spēles » A1-A2-B1-B2

Nodarbības 1x nedēļā 90 min

Nodarbībās pievērsīsimies bagātajai franču valodas leksikai, atbilstoši katra līmeņa vajadzībām un pamatprogrammai iepazīsim vārdu īpašības un īpatnības. Darbs ar leksiku ļaus labāk izprast valodas un gramatiskās sakarības. ”Spēlēsimies” ar homonīmiem, sinonīmiem, antonīmiem, mācīsimies atpazīt “viltus draugus”, apgūsim ikdienā bieži sastopamus frazeoloģiskos izteicienus un tos, no kuru lietojuma labāk atturēties.

Maksa par 12h: EUR 89

 

Lasīšanas klubs A2-B2

Nodarbības 1x nedēļā 90 min

Lasīšanas klubā piedāvājam iepazīt frankofono literatūru un autorus. Tikšanās reizēs lasīsim, vērtēsim pie sevis un skaļā balsī, « zvejosim pērles », mācīsimies « lasīt starp rindiņām ».

Dalīsimies lasītpriekā Francijas institūta mediatēkā!

Maksa par 9h: EUR 54

 

Aktualitātes Francijā B2

Nodarbības 1x nedēļā 120 min

Kursa mērķis – apspriest aktuālus notikumus, izteikt, aizstāvēt savu viedokli, nostiprināt leksiku, kas nepieciešama, lai piedalītos domu apmaiņā par aktualitātēm, saprast, atstāstīt, komentēt, prezentēt informāciju par kādu jaunumu politikā, ekonomikā, kultūrā vai citā jomā.

Nodarbībās izmantojam autentiskus dokumentus (raksti presē, televīzijas reportāžas, intervijas, dokumentālo filmu fragmenti, ekspertu komentāri, specializētās interneta mājas lapas).

Maksa par 12h: EUR 89

 

Frankofono valstu virtuve B1-B2

Nodarbības 1x nedēļā 120 min

Piedāvājam šķērsot Francijas kulinārās robežas un iepazīt frankofono valstu garšas un virtuvi! Frankofonija vienmēr ir saistīta ar daudzveidību. Nodarbībās atklāsim frankofono valstu gastronomijas daudzveidību Eiropā un pasaulē (Šveice, Beļģija, Kanāda, Maroka, Senegāla, Madagaskara), to tradicionālos ēdienus, kulinārās tradīcijas. Katrā nodarbībā paredzēta neliela degustācija.

Maksa par 12h: EUR 96