Starptautiskās izglītības diena

Otro reizi šajā starptautiskās izglītības izstādē būs pārstāvēts arī Francijas institūts un aģentūras CampusFrance birojs, kurš popularizē augstāko izglītību Francijā. Francijas institūts Latvijā ir Francijas Republikas oficiāls valodas un kultūras centrs ar 20 gadu pieredzi franču valodas mācīšanā visdažādākajām mērķauditorijām.Tas ir arī Latvijā vienīgais eksaminācijas centrs, kurā var iegūt starptautiski atzītus franču valodas zināšanas apliecinošus diplomus (DFP, DELF-DALF).
Izcila izglītības kvalitāte, pievilcīgi dzīves apstākļi, bagātīgs kultūras mantojums – tie ir tikai daži iemesli, kas motivē ārvalstu studentus mācībām izvēlēties Franciju. Katru gadu Francijā ierodas apmēram 288 000 ārzemju studentu. Vairāk kā 200 studenti no Latvijas katru gadu savām studijām izraugās kādu no Francijas augstskolām.
Apmeklētājiem būs iespēja iepazīties ar augstākās izglītības sistēmu Francijā, pieteikšanos studijām, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar studentu ikdienas dzīvi Francijā. Francijas institūts iepazīstinās arī ar eksāmenu kalendāru un savu ikgadējo franču kursu piedāvājumu. Francijas institūta stendā Jūs sagaidīs: Starptautiskais brīvprātīgais – zinātne un augstākā izglītība, un Sandra Urtāne, Starpnozaru projektu koordinatore.