Francijas diena Cēsīs

Aicinām uz nesteidzīgu atpūtu franču gaumē – Franču pikniku.

Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs sadarbībā ar Francijas institūtu no plkst. 12:00 līdz plkst. 16:00 Cēsu pils dārzā organizē Franču pikniku, aicinot baudīt maltīti brīvā dabā un piedāvājot izklaidējošu kultūras programmu.

Franču pikniks nav iedomājams bez līdzi nestiem, mājās pagatavotiem franču ēdieniem, dzērieniem un rūtainām sedziņām. Tāpēc ver vaļā franču recepšu grāmatu un pagatavo gardu franču ēdienu. Būs iespēja franču gardumus iegādāties arī pasākuma norises vietā vai pacienāt citus piknika dalībniekus ar saviem līdzi nestajiem gardumiem.

Kultūras programmā paredzēta franču mūzika, spēlēs ansamblis “UNDERTANGO”, darbosies mīmi, būs iespēja gleznot ar akvareli plenērā (en plein air). Sadarbībā ar petanka klubu La Boule, būs iespēja iepazīt un spēlēt franču populāro spēli petanks (www.boule.lv) . Sadarbībā ar Cēsu bibliotēku visiem interesentiem būs pieejams franču autoru grāmatu punkts un citas nodarbes à la française.

Diena noslēgsies Vidzemes koncertzālē ar diviem pasākumiem :

  • Plkst. 18h00 mākslinieka Patrika Peltjē izstādes “Atdzimšana” apmeklēšana gida pavadījumā (Insignia galerijā)
  • Plkst. 19h00 franču grupas Electro Deluxe kocerts. Grupa, kuras soula/džeza/fanka melodijas piesaista publiku jau 15 gadus