Francijas mēnesis grāmatnīcās „Jānis Roze”

Maijā grāmatnīca „Jānis Roze” sadarbībā ar Francijas institūtu aicina svinēt Francijas mēnesi, apmeklētājiem piedāvājot franču literatūras izlasi par īpašām cenām. Sestdien, 27. maijā, grāmatnīcā „Jānis Roze” tirdzniecības centrā SPICE bērni tiks aicināti uz īpašu jaunākajai paaudzei veltītu programmu ar pasaku lasījumu, franču valodas nodarbību, kā arī citām ar Franciju saistītām aktivitātēm. Nepalaidiet garām šo iespēju tuvāk iepazīt Franciju un tās valodu!

Pieteikšanās: mediateka@institut-francais.lv

Turklāt ikvienam Francijas mēneša stendā veiktajam pirkumam virs 20 € Francijas institūts dāvina mediatēkas gada abonementu.

 

Sestdiena ar Francijas institūtu grāmatnīcā « Jānis Roze » tirdzniecības centrā Spice

Grāmatnīcas „Jānis Roze” rīkotā Francijas mēneša ietvaros sestdien, 27. maijā, Francijas institūts Latvijā aicina uz franču valodai veltītu pēcpusdienu grāmatnīcā „Jānis Roze”, tirdzniecības centrā Spice. Gaidīsim bērnus uz dažādām aktivitātēm, rosinot apgūt pirmos vārdus franču valodā:

Plkst. 12.00: izklaidējoša un jautra aktivitāte, kurās bērniem tiks piedāvāts apgūt pieklājības frāzes franču valodā.

Plkst. 12.30: Oriannas Lalemānas un Eleonoras Tuijē stāsta „Vilks, kurš meklēja mīļoto” lasījums franču valodā ar tulkojumu latviski un nodarbes par pasakas tēmu.

Plkst. 13.10: aktivitāte, kurā bērni tiks aicināti apgūt krāsu nosaukumus franču valodā kopā ar šarmantajām animatorēm.

Būsiet mīļi gaidīti uz kopīgi pavadītu pēcpusdienu aizraujošās un izklaidējošās franču valodas noskaņās!

 

Ieeja bez maksas.

Francija-gramatnicasLogo - Copie