“Neparastais faķīra ceļojums”

2013. gadā iznāca Romēna Puertolā pirmais darbs “Neparastais ceļojums, kurā faķīrs iestrēga IKEA skapī”, kurš guva lielu atzinību un vēlāk tika iztulkots 27 valodās. 2015. gadā apgāds Zvaigzne ABC publicēja šo romānu latviešu valodā. Šī notikuma ietvaros Romēns Puertola bija Francijas institūta un izdevniecības īpašais viesis.

13. jūlijā uz Latvijas kinoteātra ekrāniem nonāks grāmatas kinoekranizācija “Neparastais faķīra ceļojums”, ko režisējis Kens Skots ar starptautisku aktieru komandu, starp kuriem mēs sastopam tādus franču aktierus kā Benerise Bežo un Žerāru Žinjo.

Jauns blēdis Aja no Mumbajas, pēc savas mātes nāves dodas neparastā ceļojumā, lai atrastu tēvu, kuru viņš nekad nav pazinis. Sava ceļojuma laikā viņš piedzīvos mīlestību zviedru mēbeļu veikalā Parīzē, nāves briesmas kopā ar somāliešu migrantiem Anglijā, slavu uz deju grīdas Romā un pārsteidzošu lidojumu gaisa balonā virs Vidusjūras. Galu galā viņš apjautīs, kas ir dzīves īstās vērtības un, kas viņš patiesībā vēlas būt.

Pirms vai pēc filmas noskatīšanās neaizmirstiet izlasīt vai pārlasīt grāmatu. Franču valodā tā ir pieejama Francijas institūta mediatēkā un latviešu valodā izdevniecības Zvaigzne ABC veikalos!

Sekojiet mūsu jaunumiem sociālajos tīklos, jo jūlijā sākumā tiks organizēts konkurss, kur balvā varēsiet iegūt 2 biļetes uz filmu!