KLIK KLAK vakars: Il est vilaine

KLIK KLAK ir īpašs pasākums Rīgā, kas tika uzsākts 2015. gadā klubā „Aristīds”, lai piedāvātu visām kopienām atvērtus vakarus ar izmeklētu mūziku un brīvu, tolerantu atmosfēru. Pēc kluba „Aristīds” aizvēršanas KLIK KLAK vakari tiek rīkoti Rīgas LGBT klubā „Golden”, katra mēneša pēdējā sestdienā bez diskriminācijas saaicinot kopā un visus elektroniskās mūzikas cienītājus.

Oktobrī būs franču dueta Il est vilaine kārta nostāties pie KLIK KLAK vakaru stūres un iekustināt Rīgas publiku. Florāns un Simons aizsāka savu kopīgo projektu 2014. gadā ar grandiozu atklāšanas koncertu, izvēloties tam atbilstošu nosaukumu – “Skandāls”. Dueta karjeras pirmsākumus iezīmē trīs nozīmīgi skaņdarbi, kas uzreiz padarīja viņus pazīstamus. Sliktie zēni ādas jakās uz rēcošiem motocikliem, kas fano par astoņdesmito gadu rokmūzikas klasiku – nevainīgo disko, tie ir viņi, kas saviļņoja elektroniskās mūzikas mazo pasaulīti. Duetam raksturīgā skaņa iemieso primitīvā rokenrola spēku un tehno acide pirmsākumus. Īsi sakot, neaptverams skaņu un stila kokteilis, kurš jāizbauda ikvienam. Spēku un enerģijas patēriņš garantēts !

Šis pasākums ievadīs arī Digitālo novembri – mēnesi, kas veltīts jauno tehnoloģiju rosinātam radošumam un inovatīvam praksēm. Pasākumu programma veidota ap četriem atslēgvārdiem: domāt, radīt, (at)kodēt, spēlēt.