Franču vakari: vizuālā māksla un digitālā vide

Šajā Franču vakarā, kas ir regulāra tikšanās atbrīvotā un draudzīgā gaisotnē, Francijas institūts turpina aizraut savus apmeklētājus ar digitālās vides pasauli. Video māksliniece Karola Millere, kas strādā ar ainavas jēdzienu, prezentēs apmeklētājiem savu darbu un vadīs vakaru par mākslinieciskās izpausmes iespējām digitālo tehnoloģiju laikmetā. Šīs tehnoloģijas ir radikāli mainījušas mediju iespējas, jo esam pārgājuši no papīra uz netaustāmiem digitāliem attēliem. Balstoties uz šo fotogrāfijas tehnoloģisko attīstību un mūsu ierasto pašbilžu jeb tā saukto selfiju plašo izmantojumu, māksliniece piedāvās darbnīcu, kurā ceļosim digitālo darbību vēsturē un skatīsim jautājumu par ķermeņa attēlu un attēla ķermeni digitālajā laikmetā.

Ja iespējams, paņemiet līdzi mobilo telefonu! Tas noderēs meistarklasē. Vakara noslēgumā ikviens tiks aicināts uz nelielu pieņemšanu un neformālām sarunām ar mākslinieci.

Pieteikšanās: mediateka@institut-francais.lv

Divi mākslinieces darbi „KRONŠTATE. Pretstraume” un „HAHMAJERVI” ir pieejami apskatei Francijas institūtā no 2. līdz 28. novembrim.