Pieteikšanās nosacījumi un tarifi

Pieteikšanās kursos
Pieteikšanās kursos ir iespējama tikai tiešsaistē Francijas institūta Latvijā mājas lapā pirms katras sesijas sākuma. Tiklīdz kursu dalībnieka izvēlētajā grupā būs pieteicies grupas atvēršanai nepieciešamais minimālais studentu skaits, dalībnieks saņems rēķinu, ar nodarbību sākuma datumu, dienu, laiku un vietu, kā arī summu apmaksai, Francijas institūta bankas rekvizītiem un apmaksas termiņu. Dalība kursos ir garantēta pēc rēķina apmaksas.

Zināšanu līmeņa tests
Lai pieteiktos kursos jebkurā līmenī, izņemot iesācējus un kursu dalībniekus, kas jau iepriekš ir mācījušies Francijas institūtā, ir nepieciešams valodas zināšanu līmeņa tests. Tas ir rakstisks pārbaudījums klātienē, kuram seko pārrunas, kā arī citos gadījumos tests tiek kārtots tiešsaistē. Tests ir bez maksas, notiek pieteikšanās laikā un ilgst apmēram stundu.

Apmaksas nosacījumi
Maksa par kursiem ir iespējama tikai ar bankas pārskaitījumu.  Apmaksa jāveic trīs darba dienu laikā pēc rēķina saņemšanas, norādot rēķina numuru.

Dalības kursos anulēšanas nosacījumi
Ja dalība kursos tiek anulēta pēc nodarbību sākuma, maksa par kursiem netiek atgriezta.


Pieteikšanās eksāmeniem
Pieteikšanās eksāmeniem notiek vienīgi izsludinātās pieteikšanās laikā Francijas institūta kursu sekretariātā. Pieteikšanās eksāmenam uzskatāma par galīgu tikai pēc rēķina par eksāmenu apmaksas.
Uzaicinājums uz eksāmenu tiek nosūtīts vēlākais vienu nedēļu pirms pārbaudījuma norises datuma. Uzaicinājumā ietverts detalizēts pārbaudījumu un to norises apraksts.

Apmaksas nosacījumi
Maksa par eksāmeniem ir iespējama tikai ar bankas pārskaitījumu.

Pieteikuma eksāmenam atsaukšana
Maksa par eksāmeniem netiek atgriezta.