Pieteikšanās nosacījumi un tarifi

Pieteikšanās kursos
Pieteikšanās kursos notiek tiešsaistē Francijas institūta Latvijā mājas lapā pirms katras sesijas sākuma. Tiklīdz kursu dalībnieka izvēlētajā grupā ir pieteicies minimālais dalībnieku skaits, kas nepieciešams grupas atvēršanai, dalībnieks saņem rēķinu ar norādi par kursu sākuma datumu, nodarbību dienām, laikiem un vietu, kā arī summu apmaksai, Rēķinā ir norādīti Francijas institūta bankas rekvizīti un apmaksas termiņš. Dalība kursos ir garantēta pēc rēķina apmaksas.

Zināšanu līmeņa tests
Ja nepieciešams noteikt franču valodas zināšanu līmeni, rakstiet mums uz adresi info@institut-francais.lv Vidējam, augstākam līmenim novērtējam zināšanas tiešsaistē ar Ev@lang testu, zemākiem līmeņiem – tiekoties ar skolotāju. Piesakoties kursiem, zināšanu novērtējuma tests ir bezmaksas.

Apmaksas nosacījumi
Maksa par kursiem ir veicama ar bankas pārskaitījumu, piecu dienu laikā pēc rēķina saņemšanas, norādot rēķina numuru.

 


Pieteikšanās eksāmeniem
Pieteikšanās eksāmeniem notiek izsludinātajos pieteikšanās laikos Francijas institūta valodas kursu nodaļā. Reģistrācija eksāmenam uzskatāma par galīgu pēc rēķina apmaksas.
Uzaicinājums uz eksāmenu tiek nosūtīts vēlākais vienu nedēļu pirms pārbaudījuma, tajā norādīti eksāmena norises datumi, laiks, vieta.

Apmaksas nosacījumi
Maksa par eksāmeniem ir veicama ar bankas pārskaitījumu.

Pieteikuma atsaukšana
Maksa par eksāmeniem netiek atgriezta.