Fokusā Suzanna

Suzanna ir jaunā Francijas mūzikas sensācija. 29 gadu vecā mākliniece 2020. gada janvārī laida klajā savu pirmo albumu “Toi Toi”, kurā elektro ritmi savienojas ar franču šansona ritmiem. Autoru pulkā, kuri izpelnījušies Suzannas uzmanību, patiesi atrodami tādi mākslinieki kā E.Pjafa, Ž.Brels, Barbara, D. Balavuāns, Reno…

Suzanna publikas uzmanību guva ar savu pirmo dziesmu ar pavisam vienkāršu nosaukumu - “Suzanna”, kurā jaunā sieviete, viesmīle restorānā, ceļā uz sava sapņa īstenošanu saņem neskaitāmu neiedrošinošu piezīmju virkni. Kanālā YouTube visi mākslinieces mūzikas klipi 2019. un 2020. gadā ir tikuši skatīti vairāk nekā miljons reižu. Turklāt Suzanna ir uzstājusies praktiski visos mūzikas festivālos Francijā, pārsteidzot ar satriecošiem priekšnesumiem. Kā pirmais no mūziķes mākslinieciskās izteiksmes veidiem bija deja, kuru viņa 15 gados bija iemācījusies Aviņonas konservatorijā. Šī uzstāšanās Suzannai atnesa uzvaru 2020. gada mūzikas balvā “Victoire de la musique” kategorijā “skatuves atklājums”.

Suzanna raksta pārsvarā par mūsdienu sabiedrībā aktuāliem jautājumiem (vides krīzes “Il est où le SAV ?”, seksisms “SLT”, 13.novembra traumatiskie notikumi “Novembris”) un iedvesmu savai daiļradei smeļas ikdienā un cilvēkos, ar kuriem satiekas.

Šodien aicinām jūs iepazīt dziedātājas spilgtāko skaņdarbu: “Suzanna”

Komentāri

Your email address will not be published. Required fields are marked *