Francijas institūta Latvijā jauno telpu Raiņa bulvārī 9 atklāšana

14.jūlijā, Francijas Valsts svētkos, Latvijas Republikas ārlietu ministrs  Edgars Rinkēvičs atklāja Francijas institūta Latvijā jaunās telpas Raiņa bulvārī 9. Šī atklāšana simbolizē aizvien ciešākās attiecības starp Franciju un Latviju.

Francijas institūts Latvijā un Francijas vēstniecība Latvijā tagad atrodas blakus!

Francijas vēstnieces Aurēlijas Ruajē-Gunēnas pavadībā Latvijas Republikas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs atklāja jaunās Francijas institūta telpas, kas atrodas blakus Francijas vēstniecībai Latvijā, skaistajā ēkā, Latvijas kultūras mantojuma pērlē, iepretim Brīvības piemineklim, pašā Latvijas sirdī.

Francijas institūta direktores Veronikas Disosuā vārdiem “pārvākšanās sniegs jaunu impulsu aizvien ambiciozākiem un inovatīvākiem projektiem, lai veicinātu Francijas un Latvijas  pievilcību un tēlu kopīgā sinerģijā ar vēstniecību”.

 

Francijas institūts Latvijā, vieta, kur iepazīt Francijas izcilību visā tās daudzveidībā

Francijas institūta Latvijā mērķis ir kļūt par svarīgu centru zināšanu un pieredzes apmaiņā zinātnē, kultūrā un mākslā, piedāvājot atraktīvu programmu dažādu vecuma interesantiem un nozaru pārstāvjiem gan Rīgā, gan ārpus tās robežām, ikvienam, kurš runā vai vēl nerunā franču valodā, mūsdienu kultūras vai klasikas piekritējam.

Francijas institūts ir vieta, kur izglītoties, izklaidēties, iepazīt un atklāt pašu modernāko un jaunāko Francijas jaunradi, kas pieejama franču valodā runājošajiem un ikvienam, kuru aizrauj Francija. To nodrošina jaunais “Kino kluba” tehniskais aprīkojums, kā arī brīvi pieejamais īpašais videospēļu un virtuālās realitātes pieredzes klāsts, kā arī jaunākā vecuma bērniem veltītās “Trešdienas pasaku pēcpusdienas”, kas pieejamas arī digitālā formātā.

 

Francijas institūts Latvijā, vieta, kur apgūt franču valodu un apliecināt franču valodas zināšanas

Franču valodas nodarbību telpas ir aprīkotas ar jaunākajām tehnoloģijām. Mūsu pasniedzēju kolektīvs, kura augstā profesionalitāte ir plaši atzīta, ar entuziasmu raugās uz franču valodas nodarbību nodrošināšanu klātienē (ievērojot visas epidemioloģiskās drošības pasākumus) un attālināti.

Mūsu kursi tiek piedāvāti, izstrādājot īpašu programmu plašai auditorijai, sākot no piecu gadu vecuma, gan arī profesionāļiem, sākot no iesācēja līmeņa līdz pat prasmīgā lietotāja līmenim, piedāvājot kursus gan grupās, gan individuāli. Jums ir tik vien kā jāpieņem lēmums par franču valodas apguvi! 2020. gadā epidemioloģiskās krīzes apstākļos attālinātajās nodarbībās mūsu valodas kursos mācījās 1 400 studenti. Un, protams, Jūs varat apliecināt iegūtās franču valodas zināšanas ar eksāmeniem (DELF/DALF un TEF), kurus piedāvā Francijas institūta Valodas centrs.

 

Aicinām noklikšķināt uz šis saites, lai apskatītu atklāšanas fotgaleriju!

Komentāri

Your email address will not be published. Required fields are marked *