Franču valoda uzņēmumiem

Vairākās svešvalodās runājoši darbinieki ir būtisks ieguvums uzņēmumam, kas jau strādā vai vēlas attīstīt savu darbību starptautiskā vidē!

Francijas institūts Latvijā piedāvā franču valodas mācību programmas, kas ir pielāgotas uzņēmuma darbības sfērai un dažāda līmeņa darbinieku vajadzībām:

  • vispārējā franču valoda,
  • franču darījumu valoda,
  • franču valodas nodarbības specifisku mērķu īstenošanai.

Francijas institūta Latvijā franču valodas nodarbības ļaus jūsu uzņēmuma darbiniekiem:

  • piedalīties sarunās, kur franču valoda ir darba valoda (sapulces, telefona sarunas, darījumu slēgšana u.c.);
  • apgūt un lietot Jūsu darbības jomā nepieciešamo leksiku (jurisprudence, diplomātija, klientu apkalpošana, banku, kultūras sektors, tūrisms, skaistumkopšana, veselība, izglītība u.c.);
  • uzlabot franču valodas zināšanu līmeni, attīstot visas prasmes: lasīšana, rakstīšana, klausīšanās, runāšana.

Franču valodas nodarbības uzņēmumiem var tik organizētas grupās un individuāli, Francijas institūta telpās (Rīgā, Raiņa bulvārī 9), ārpus institūta telpām vai tiešsaistē.

Pirms franču valodas nodarbību uzsākšanas bez maksas veicam mācību mērķu analīzi un nosakām mācību dalībnieku franču valodas zināšanu līmeni.

Francijas institūts Latvijā ir vienīgais eksaminācijas centrs Latvijā, kurā var iegūt starptautiski atzītus diplomus, kas apliecina vispārējās franču valodas zināšana (DELF-DALF) un profesionālās franču valodas zināšanas (DFP). Piedāvājam iekļaut mācību programmā eksāmenu kārtošanu un starptautiski atzītu diplomu saņemšanu.

REKOMENDĀCIJAS

Lai pieteiktos nodarbībām un saņemtu mācību un cenu piedāvājumu, lūdzam aizpildīt pieteikuma anketu: