Récollets rezidenču programma : pieteikšanās 2016. gadam

Francijas institūts un Parīzes pilsētas dome informē, ka ir sākusies pieteikšanās 2016. gada  ārzemju mākslinieku rezidenču programmai Récollets centrā!

Programma domāta rakstniekiem un vizuālās vai skatuves mākslas māksliniekiem, kuri jau ieguvuši starptautisku atzinību. Kandidātus izvēlas, vadoties pēc iesniegtajiem projektiem, kurus kandidāti rezidences laikā iecerējuši īstenot Parīzē. Projektam jābūt izstrādātam sadarbībā ar kādu partnerstruktūrvienību, uzņēmumu, mākslinieku vai arī kvalificētu mākslas un kultūras pasaules pārstāvi, kas jau ir atzīts Parīzē vai tās apkaimē. Pētniecības projektam jābūt kontekstā ar Parīzi un tās vidi.

Izvēlētie kandidāti tiks uzņemti vienā no četriem ateljē / dzīvokļiem, kas speciāli šai programmai ir atvēlēti Rekolē klosterī – brīnišķīgā ēkā Parīzes centrā Senmartēna kanāla malā, kas kopš tās atjaunošanas 2003. gadā ir kļuvusi par vietu, kur pulcējas mākslinieki un pētnieki no visas pasaules.

Uzturēšanās ilgums rezidencē : 3 mēneši bez pārtraukuma, kuru laikā tiek izmaksāta arī ikmēneša stipendija 1500 eiro apmērā.

Pieteikšanās tīmekļa vietnē : http://www.international-recollets-paris.org/

Pieteikšanās noslēdzas  2015. gada 17. jūnijā