Piedalieties pasākumā Goût de France/Good France, kas tiek rīkots otro reizi!

Vai savā restorānā piedāvājat franču virtuves ēdienus un vēlaties veicināt tā atpazīstamību Latvijā? Izmantojiet unikālo iespēju izbaudīt Francijas garšu un piedāvājiet to sajust citiem — piedalieties pasākumā Goût de France/Good France!

Pasākums Goût de France/Good France, kas tiek rīkots jau otro gadu pēc kārtas, notiks 2016. gada 21. martā. Visos piecos kontinentos tajā piedalīsies vairāk nekā 1000 pavāru, lai cildinātu franču gastronomiju. No augstākās pavārmākslas līdz izsmalcinātām kafejnīcām — pavāri no visas pasaules tiek aicināti piedalīties šajā lielajā, svinīgajā notikumā!
Katrā restorānā, kurš piedalīsies pasākumā, ar īpašām vakariņām tiks godināta franču virtuves izcilība, tās novatoriskums un vērtības: dalīšanās, prieks, kā arī cieņa pret veselīgu ēdienu, līdzcilvēkiem un pret savu planētu.

Šogad pasākumā Goût de France/Good France restorānu piedāvātajām ēdienkartēm ir jābūt saistītām ar recepti, ko iedvesmojusi franču pavārmāksla. Piedāvātajā ēdienkartē ir jābūt tālāk norādītajiem ēdieniem un dzērieniem.

– „Bagātināts aperitīvs”

– Priekšēdiens

– Viens vai divi galvenie ēdieni

– Sieru izlase

– Saldais ēdiens

– Franču vīni un šampanietis

Turklāt piedāvātie ēdieni būs kā liecība gatavošanas mākslai, kurā tiek izmantots mazāk taukvielu, cukura un sāls, liekot uzsvaru uz veselīgu pārtiku un vidi un īpaši pievēršoties dārzeņu izmantošanai.

Papildu informācija

Pieteikuma anketa