TEMATISKIE KURSI NO 18.MAIJA

Nodarbību datumi: 18.05.-19.06.

Nodarbības 1x nedēļā 120 min darba dienās

 

Maksa par 10h kursu: 80 eur

Mācību materiāli nav jāiegādājas.
Nodarbības notiek 100% tiešsaistē ar skolotāju Zoom virtuālajā klasē.

Tematisko kursu piedāvājums:

 

FONĒTIKA UN IZRUNA A1 un A2/B1

Kursa mērķis – iepazīt galvenās ar franču valodas fonētikas apguvi saistītās problēmas, atdarināt patskaņu un līdzskaņu izrunu, saprast, kādēļ franču valodā „neraksta tā, kā izrunā”, sasaistīt rakstību ar skaņām, kā arī trenēt franču valodas intonāciju un izrunu.

SARUNVALODAS DARBNĪCAS A1-A2-B1-B2

Sarunvalodas darbnīcas mērķis ir vienkāršs – runāt franciski!

Mūsu ikdiena ir piepildīta ar visdažādākajām sarunām, formālām un neformālām. Sarunas ar darba kolēģiem, ar bērniem pie galda, asāka domu apmaiņa par politiku, joki ar draugiem, jaunas iepazīšanās, sarunas par nedēļas nogalē piedzīvoto… Kā šīs sarunas vest franciski?

Nodarbību galvenais mērķis ir uzlabot sarunvalodas prasmes, bet tās arī ļaus satikt virtuālajā klasē jaunus sarunu biedrus, veicinās domu apmaiņu, arī mācoties attālināti.

GRAMATIKA UN LEKSIKA A1-A2-B1-B2

Gramatika un leksika ir valodas stūrakmeņi, bez kuriem neiztikt, lai veiksmīgi apgūtu gan prasmi lasīt, klausīties un saprast, gan prasmi runāt un rakstīt.

Tematiskais kurss ļaus nostiprināt zināšanas gramatikā, papildināt vārdu krājumu un strukturēt iegūtās zināšanas. Gramatikai un leksikai veltītās nodarbības ļaus trenēt vērīgumu, izpratni par formām un struktūrām, automatizēt šīs zināšanas. Pakāpeniskais apguves process ir īpaši piemērots tiem, kuri vēlas rast atbalsta punktus, lielāku pārliecību par savām zināšanām un spēju pielietot tās praksē.

LASĪŠANAS KLUBS B1-B2

Dalība lasīšanas klubā paver iespējas vienoties kopīgā lasījumā franču valodā. Nodarbībās pilnveidosim ne tikai prasmi lasīt un saprast, bet arī prasmi formulēt domas rakstveidā, papildināsim vārdu krājumu un iepazīsim frankofono literatūru.

Kopīgi iepazīstot kādu literāro darbu, katrs dalībnieks ieņems kādu lomu, lai visi kopā runātu par izvēlēto tekstu, dalītos iespaidos par izlasīto un iepazīto, izteiktu savas domas un viedokli.

Nodarbības tiešsaistē piešķir papildu iespējas: ierakstīt fragmentu audio versiju, domu apmaiņu līdzīgi kā literārā pārraidē vai vienoties kopīgā lasījumā, papildinot to ar tiešsaistes rīku sniegtajām iespējām.