COVID-19: FRANCIJAS INSTITŪTS PIELĀGOJAS

INFORMĀCIJA ATJAUNINĀTA: TREŠDIEN, 2020. GADA 14. OKTOBRĪ

Balstoties uz šobrīd pieejamo informāciju, šie grozījumi stājas spēkā sākot ar 2020. gada 14. oktobri līdz 6.novembrim. Šīs sanitārās prasības var tik mainītas, ņemot vērā Latvijas Ministru kabineta iespējamos grozījumus. Aicinām sekot līdzi aktualitātēm šajā lapā!

Saistībā ar koronavīrusa izraisīto epidēmiju un 2020. gada 13. oktobrī valstī izsludinātajām direktīvām Francijas institūts Latvijā turpina pielāgoties un ievieš jaunas, pastiprinātas sanitārās prasības. Lai nodrošinātu ikvienas personas drošību, Francijas institūts Latvijā lūdz ikvienam, kas ierodas ēkā, ievērot sanitārās prasības:

  • Maskas un/vai viziera lietošana (Francijas institūts tos nenodrošina) Francijas institūta telpās ir obligāta – ikvienam, kurš Francijas institūtā ieradīsies bez maskas vai viziera, ieeja tiks liegta. Bērni, kuri ir jaunāki par 13 gadiem, drīkst nelietot sejas aizargmaskas.
  • Noteiktās distances 2m/3m² uz cilvēku ievērošana
  • Roku dezinfekcija ar hidroalkoholisko gēlu pirms ieiešanas Francijas institūta telpās pa otrajām parādes durvīm, kā arī regulāra roku dezinfekcija
  • Klepot vai šķaudīt elkonī
  • Izmantot vienreizējās lietošanas kabatlakatiņus (Francijas institūts tos nenodrošina)

KURSI

  • Bērniem 5-8 gadi

Sākot ar sestdienu, 17.oktobri, līdz piektdienai, 6.novembrim, balstoties uz šobrīd pieejamo informāciju, bērniem no 5 līdz 8 gadiem, nodarbības tiek atliktas. Mēs piedāvāsim bērniem iespēju apmeklēt nenotikušās nodarbības vēlāk, 2020/2021. mācību gadā.

  • Bērniem 9-10 gadi un pusaudžiem 11-15 gadi

Sākot ar sestdienu, 17.oktobri, līdz piektdienai, 6.novembrim, balstoties uz šobrīd pieejamo informāciju, bērniem no 9 līdz 10 gadiem un pusaudžiem no 11 līdz 15 gadi nodarbības tiek pārceltas uz nodarbībām tiešsaistē.

Kursi notiek izmantojot datoru, planšetdatoru vai mobilo telefonu platformā ZOOM.

  • Pieaugušajiem

Šobrīd kursi klātienē turpina notikt klātienē (nēsājot masku un/vai vizieri).

Kursu norise tiešsaistē paliek nemainīga.

  • Eksāmenu kārtošana

DELF DALF eksāmeni, kuru norise paredzēta 2020. gada 29. un 30. oktobrī Francijas institūta telpās, notiks kā plānoti (nēsājot masku un/vai vizieri).

 

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties: kursi@institut-francais.lv


MEDIATĒKA

Francijas institūta Latvijā mediatēka ir atvērta pameklētājiem tikai iepriekš piesakotot apmeklējumu. Maskas un/vai viziera lietošana ir obligāta.

Darba laiki:

Otrdien 15.00 – 19.00
Trešdien 15.00 – 19.00
Ceturtdien 15.00 – 19.00
Piektdien 13.00 – 17.00
Reizi divās sestdienās 10.00 – 17.00*

* Mediatēka ir atvērta reizi divās sestdienās. 2020.gadā mediatēka būs atvērta apmeklētājiem sekojošos datumos: 03.10., 17.10., 31.10., 14.11., 28.11., 12.12.

Aicinām izmantot mūsu digitālo bibliotēku Culturethèque http://www.institut-francais.lv/culturetheque/

Saziņai ar mediatēku, aicinām rakstīt uz mediateka@institut-francais.lv


KINO KLUBS

Kino kluba apmeklējums iespējams vienīgi piesakoties iepriekš info@institut-francais.lv. Ikviens, kas vēlēsies apmeklēt kino kluba seansu, ir lūgts atstāt savu e-pasta adresi, lai nepieciešamības gadījumā būtu iespējams ātri sazināties (ievērojot personas datu aizsardzības noteikumus). Katrs apmeklētājs saņems numurētu sēdvietu.

Seansā netiks ielaistas personas, kas nebūs iepriekš pieteikušā. Seansam sākoties, kavētāji zālē netiks ielaisti.


CAMPUSFRANCE

Ja vēlaties vienoties par tikšanos ar CampusFrance konsultantu, par to obligāti jāvienojas, rakstot uz silouane.giraud@institut-francais.lv. Ieejot Francijas institūta telpā sejas maska vai vizieris ir obligāts !


Ja vēlaties apmeklēt Francijas institūtu, iesakam iepriekš sazināties, rakstot uz info@institut-français.lv vai zvanot uz 67 20 18 51.

Aicinām regulāri iepazīties ar Francijas vēstniecības Latvijā un Francijas institūta Latvijā interneta vietni vai kontiem sociālajos tīklos, lai iegūtu aktuālāko informāciju.