COVID-19: FRANCIJAS INSTITŪTS PIELĀGOJAS

Saistībā ar koronavīrusa izraisīto epidēmiju un valstī izsludinātajām direktīvām Francijas institūts Latvijā pielāgojas. Lai nodrošinātu nepieciešamās higiēnas normas, Francijas institūts Latvijā ir slēdzis savas durvis uz nenoteiktu laiku. Turpmāk Francijas institūta piedāvātie pakalpojumi tiek nodrošināti tiešsaistē.

KURSI

  • Francijas institūta skolotāji nodrošina kursus tiešsaistē 

Kursos var piedalīties, izmantojot datorus, planšetdatorus vai mobilos telefonus.

  • Eksāmenu kārtošana
    DELF/DALF eksmāmeni, kas bija plānoti aprīlī, tiek pārcelti, sekojot jaunajām izdotajām norādēm
  • Pieteikšanās jaunajai kursu sesijai

Pieteikšanās jaunajai visparējai kursu sesijai, kurai bija jāsākas 24. martā, ir pārcelta uz 6. aprīli, savukārt vidēji intensīvajai sesijai – uz 27. aprīli. Vispārējās kursu sesijas sākums paredzēts 20. aprīlī, vidēji intensīvās sesijas – 18. maijā. Drīzumā publicēsim detalizētu informāciju par kursu piedāvājumu. Jāpiezīmē, ka šīs kursu sesijas, sekojot valstī noteiktajiem ierobežojumiem, iespējams norisināsies attālināti.

Jautājumus par kursiem aicinām uzdot, rakstot uz kursi@institut-francais.lv

MEDIATĒKA

Arī Francijas institūta mediatēka ir apmeklētājiem slēgta.
Aicinām izmantot mūsu digitālo bibliotēku Culturethèque http://www.institut-francais.lv/culturetheque/
Jautājumus, kas attiecas uz mediatēku, aicinām uzdot, rakstot uz mediateka@institut-francais.lv

CAMPUSFRANCE

Informatīvās tikšanās par studijām Francijā uz laiku tiek atceltas. Jautājumus par studijām Francijā aicinām sūtīt uz riga@campusfrance.org

 

Mobilizēts un tiešsastē, viss Francijas institūta kolektīvs ir sasniedzams, izmantojot elektronisko pastu. (http://www.institut-francais.lv/institut/)

Vispārēju jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu info@institut-francais.lv vai zvanot 67 20 18 51.

Aicinām regulāri sekot Francijas vēstniecības Latvijā un Francijas institūta Latvijā mājaslapā un sociālajos tīklos izvietotajai informācijai, lai būtu informēti par jaunākajām aktuālitātēm.