Culturethèque

Īpašais piedāvājums tiem, kas vēlas šo bibliotēku atklāt un iepazīt: ja piereģistrēsieties līdz 15. aprīlim, Jūs iegūsiet bezmaksas pieeju, kas būs derīga līdz 30. maijam!
http://www.culturetheque.com/exploitation/LVA/accueil-portal.aspx

Francijas institūta digitālā bibliotēka Culturethèque ir Jūsu rīcībā!

Šajā pašizolācijas periodā Culturethèque Jums nodrošinās pieeju bagātīgiem un regulāri atjaunotiem frankofonās kultūras resursiem: bērni un vecāki, skolēni un pasniedzēji, franču valodas iesācēji un eksperti, ikviens atradīs sev ko saistošu, lai mācītos, uzzinātu ko jaunu un turpinātu apgūt franču valodu jebkurā vietā un laikā!

Plašs žurnālu un laikrakstu piedāvājums ļaus Jums sekot līdzi jaunākajiem notikumiem Francijā un pasaulē, bet, ja vēlaties uz brīdi aizbēgt no realitātes, varat izvēlēties kādu no 2019. gadā literārās balvas ieguvušajiem romāniem vai šī gada jaunumiem. Bērnus noteikti iepriecinās jaunākie komiksi, kā arī bilžu grāmatu video versijas. Tie, kuri vēlās turpināt mācīties franču valodu, novērtēs mājaslapas sadaļu, kas pilnībā veltīta mācību materiāliem visiem vecumiem un līmeņiem. Un tas viss jaunākās franču mūzikas pavadījumā.

 

Pieslēdzieties: www.culturetheque.com