Bērniem un Pusaudžiem

Francijas institūta mediatēka aicina bērnus un pusaudžus, lai kāds būtu to franču valodas zināšanu līmenis, iepazīt un no jauna atklāt Francijas kultūras un valodas dažādību!

Paši mazākie būs gaidīti „Trešdienas pasaku pēcpusdienā” – ikmēneša pasākumā bērniem ar pasakas lasījumu, aktivitātēm un spēlēm franču valodā.

Bērni un pusaudži ir aicināti iepazīt tieši šai vecuma grupai radīto telpu ar spēļu paklāju, grāmatām (bilžu un pasaku grāmatām, jauniešu romāniem, komiksiem), DVD (multfilmām, animācijas filmām, pasaules atklājumu sērijām…), CD (dziesmiņām un pasakām), kā arī planšetdatoru aplikācijām.

Katrai vecuma grupai regulāri tiek piedāvāti jaunieguvumi lasīšanas un valodas apguves jomā.

 

Pasākumi

Trešdienas pasaku pēcpusdienas
Reizi mēnesī, trešdienā, mediatēka aicina pašus mazākos uz pasaku pēcpusdienu.
Ikmēneša tikšanās reizēs ir gaidīti bērni – mediatēkas abonenti – vecumā no 4 līdz 8 gadiem. 45 minūtes garajā pasaku piedzīvojumā tiek lasīts aizraujošs stāsts, kuram seko interaktīvas aktivitātes franču valodā.
Esat laipni gaidīti pievienoties, lai kopīgi dotos pasakainā un izklaidējošā piedzīvojumā!

 

Jaunieguvumi jauniešiem

Katru mēnesi mediatēka piedāvā tieši bērniem un jauniešiem sagatavotus jaunieguvumus – ar mērķi sekmēt valodas apgūšanas procesu un frankofonās kultūras iepazīšanu. Mediatēkas apmeklētājiem ir pieejams plašs grāmatu un planšetdatoru spēļu klāsts, lai izklaidējošā un aizraujošā veidā apgūtu franču valodu.