Francijas institūts pakāpeniski atsāk darbu ar apmeklētājiem

Pēc ārkārtas situācijas atcelšanas šī gada 9. jūnijā Francijas institūts tiek pakāpeniski atvērts apmeklētājiem, pilnībā ievērojot valstī noteiktās prasības koronavīrusa Covid-19 ierobežošanai.

KURSI

  • Francijas institūta skolotāji turpina nodrošināt lielāko daļu kursu tiešsaistē 

Kursos var piedalīties, izmantojot datorus, planšetdatorus vai mobilos telefonus.

  • Eksāmenu kārtošana
    DELF/DALF eksāmeni, kas bija plānoti aprīlī, norisināsies 18. un 19. jūnijā. Rudenī plānota īpaša papildus DELF/DALF eksāmenu sesija.
  • Pieteikšanās jaunajai kursu sesijai

Pieteikšanās jaunajām vasaras kursu sesijām ir atvērta. Kursi noritēs attālināti, daļa nodarbības nelielām grupām plānotas arī klātienē. Aicinām iepazīties ar kursu piedāvājumu mūsu mājaslapā.

Jautājumus par kursiem aicinām uzdot, rakstot uz kursi@institut-francais.lv
MEDIATĒKA

Francijas institūta mediatēka ir atvērta trešdienu un piektdienu pēcpusdienās. Apmeklētāji tiek pieņemti tikai ar iepriekšēju pierakstu, rakstot uz mediateka@institut-francais.lv

Aicinām izmantot mūsu digitālo bibliotēku Culturethèque http://www.institut-francais.lv/culturetheque/
CAMPUSFRANCE

Informatīvās tikšanās par studijām Francijā uz laiku tiek atceltas. Jautājumus par studijām Francijā aicinām sūtīt uz riga@campusfrance.org

 

Mobilizēts un tiešsastē, viss Francijas institūta kolektīvs ir sasniedzams, izmantojot elektronisko pastu. (http://www.institut-francais.lv/institut/)

Vispārēju jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu info@institut-francais.lv vai zvanot 67 20 18 51.

Aicinām regulāri sekot Francijas vēstniecības Latvijā un Francijas institūta Latvijā mājaslapā un sociālajos tīklos izvietotajai informācijai, lai būtu informēti par jaunākajām aktuālitātēm.