Felīcijas Atkinsones koncerts

„Skaņu mežs” ir nepieradinātās mūzikas festivāls, kas norit Rīgā kopš 2003. gada. Franču mūziķe Felīcija Atkinsone uzstāsies festivālā piektdien, 8.oktobrī, sākot no plkst. 18.00 Hanzas Peronā. Francijas institūts Latvijā atbalsta viņas dalību.

Felīcija Atkinsone ir vizuālā māksliniece, eksperimentālā mūziķe, dzejniece un Shelter Press līdzredaktore. Viņa dzimusi Parīzē 1981. gadā, viņa absolvējusi Parīzes Mākslas akadēmiju un 2003.-2004. gadā sekoja BOCAL eksperimentālajam izglītojošajam projektam kopā ar horeogrāfu Borisu Šarmatu.

Viņas darbi ir saistīti ar improvizāciju, dziļu ieklausīšanos, griešanu, laiku, klusumu un troksni, konkrētu mūziku, poētiskām telpām, tuksnešiem, mežiem, animismu, abstrakciju, atmosfēru un valodu. Pašlaik viņa ir Rennas 2 Universitātes muzikoloģijas doktorante un strādā pie instrumentiem un programmām, ko mākslinieki un komponisti izstrādājuši pēc utopiskas vēlmes.

2013.gadā viņa saņēma Langui balvu par glezniecību / balvu jaunajai beļģu mākslai, un viņa ir saņēmusi Francijas institūta, Villa Medicis Hors Les Murs un FNAGP stipendijas.