Studijas Francijā

AICINĀM IEPAZĪTIES AR JAUNĀKAJIEM STUDIJU PIEDĀVĀJUMIEM!

 

Izcila augstākā izglītība, patīkama vide un augsta dzīves kvalitāte, bagāts kultūrvēsturisks mantojums, pieņemamas studiju izmaksas... Ārvalstu studentu skaits, kas izvēlas studēt Francijā, joprojām turpina pieaugt: 2020. gadā vairāk nekā 350000 ārzemju studentu ir izvēlējušies turpināt savas studijas Francijas augstskolās!

NEAIZMIRSTAMS PIEDZĪVOJUMS

Izvēloties iegūt augstāko izglītību Francijā, jums būs iespēja iepazīt atvērtu daudzkultūru sabiedrību, kura lepojas ar savu vēsturi un vienlaikus raugās nākotnē. Mēs ar prieku jūs iepazīstināsim ar franču dzīves mākslu, kura ir novērtēta visā pasaulē. Teātra cienītāji, mūzikas fani vai gardēži, neviens nebūs vīlies savā ceļojumā, jo ikkatrs Francijā atradīs iespējas atbilstoši savai gaumei.

IZGLĪTĪBA IR FRANCIJAS PRIORITĀTE

Ikvienam franču vai citas Eiropas valsts studentam tiek piemēroti vieni un tie paši studiju nosacījumi: vienoti uzņemšanas noteikumi, izsniegtie diplomi un reģistrācijas maksa.

Francijas izglītības sistēma ir ne tikai viena no labākajām pasaulē, bet arī viena no pieejamākajām: izglītība ir nozīmīgākais valsts izdevumu postenis, kuram ik gadus atvēlēti 20% no valsts budžeta.

Tā rezultātā Francijas universitātes ierindojas pasaulē labāko augstākās izglītības iestāžu reitingu augšdaļā:

  • Parīzes Saklē Universitāte ir 1.vietā pasaulē matemātikas nozarē,
  • Monpeljē Universitāte ir 2.vietā pasaulē ekoloģijas nozarē,
  • Sorbonas Universitāte ierindojas 3.vietā pasaulē okeanogrāfijas jomā.

Francijā ir plašs studiju programmu piedāvājums uzņēmējdarbības nozarē. Studijas maģistrantūrā starptautisko finanšu un biznesa administrēšanas jomā ir viens no labākajiem kapitāla ieguldījumiem pasaulē.

Ja jums ir radušies jautājumi vai vēlaties iegūt papildu informāciju, aicinām tikties ar Campus France koordinatoriem Francijas Institūtā Latvijā katru ceturtdienu no 15.00-18.00.

Campus France kontakti:

Baptiste.Brossillon@institut-francais.lv

sandra.urtane@institut-francais.lv