Afrodelic

Noslēgsim Frankofonijas mēnesi Latvijā ar muzikālu vakaru! Francijas institūts Latvijā, sadarbībā ar Kaņepes Kultūras centru, aicina uz grupas Afrodelic koncertu ceturtdien,  31.martā, plkst.20.00, klubā Diognāle, Skolas ielā 14!

Afrodelic ir mūziķa un producenta Victora Diavaras izveidotais projekts, kurš šobrīd strādā pie sava debijas albuma Dusunkun Hakili (Sirds atmiņai), kas iznāks 2022. gada maijā. Albums būs kā veltījums Diavaras tēvam, zināmam un cienījamam Mali rakstniekam un dzejniekam Gaoussou Diawara, kurš gāja bojā 2018. gadā.

Dzimis Lietuvā un uzaudzis Mali, Viktors kādu laiku uzturējies Vācijā un Īrijā, līdz 1997. gadā izlemj pārcelties uz pastāvīgu dzīvi savas mātes dzimtenē Lietuvā. Šeit viņš nodibināja grupu Skamp, kas kļūst ļoti populāra Lietuvā 2000.gadu beigās.

Lietuvā Viktors ir veiksmīgs mūzikas producents, viņš vada vienu no valstī nozīmīgākajām alternatīvajām kultūras vietām – mākslas fabriku Loftas, kurā tiek rīkoti koncerti ar lietuviešu un ārzemju mākslinieku piedalīšanos.