Klimata izmaiņas un ilgtspējība vīndarīšanā

Francijas institūts Latvijā sadarbībā ar Stokholmas Ekonomikas augstskolu Rīgā aicina uz tikšanos tiessaistē ar Raimondu Tomsonu, Eiropas labāko vīnzini par jautājumiem, kuri aplūkoti Bruno Sovāra dokumentālajā filmā Wine Calling.

RAIMONDS TOMSONS
Raimonds ir ieguvis Eiropas Labākā vīnziņa titulu 2017. gadā un trešo vietu Pasaules vīnziņu konkursā 2019. gadā, ko organizējusi Starptautiskā Vīnziņu asociācija – A.S.I. (Association de la Sommellerie Internationale).

Savu aizraušanos un mīlestību pret vīnu un viesmīlību Raimonds atklāja strādājot 20 gadu garumā slavenajā Vincents restorānā. Raimonds ir trīskārtējs Latvijas un Baltijas vīnziņu čempions un savas akadēmiskās zināšanas papildinājis Austrijas Vīna akadēmijā, studējot prestižo WSET diploma sertifikāciju.

Raimonds ir tiešsaistes izglītības platformas vīna mīļotājiem Wine-teach.com (IG @wine_teach) līdzdibinātājs, valdes loceklis Latvijas Vīnziņu asociācijā, tiesnesis prestižajā Decanter Wine World Awards konkursā un žūrijas loceklis Star Wine Lists – ceļvedis pasaules labākajās vīna kartēs.

 

Tikšanās notiks Zoom platformā, iepriekš piesakoties. Saite uz pierakstīšanos tiks publicēta drīzumā.