Mana Francija Latvijā

Francijas institūts Latvijā pārcelšanās uz savu jauno mājvietu ietvaros no 2021.gada 1.jūnija līdz 12.septembris rīko interaktīvu konkursu “Mana Francija Latvijā”.

Tā mērķis ir popularizēt franču valodu un Franciju, izmantojot digitālo mediju – fotogrāfiju. Tas ir uzaicinājums interneta lietotājiem ceļot citādā veidā un aplūkot sev apkārtējo vidi no cita skatu punkta.

Aicinām uzņemt vienu līdz trīs fotogrāfijas, kurās iemūžināta kāda vieta Latvijā, kura Jums atgādina Franciju (piemineklis, dārzs, mākslinieks, ēdiens, ainava, tradīcija, utt.). Iesūtot fotogrāfiju, jānorāda tās uzņemšanas laiks un vieta.

Konkursa fotogrāfijas ir jānosūta uz adresi: communication@institut-francais.lv Kritēriji fotogrāfiju izvērtēšanai: oriģinalitāte un radošums. 

Jums atliek vien paņemt savu fotoaparātu vai mobilo tālruni un palūkoties, kas notiek tuvumā! Francija var slēpties ik uz soļa!

Trīs veiksmīgāko fotogrāfiju autori saņems balvas, un kāpēc gan lai tas nebūtu Jūs?  Nevilcinieties un dalieties savās fotogrāfijās arī sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #MaFranceenLettonie  

Konkursa nolikums