France Alumni Day 2023

Pasākums ir noslēdzies, aicinām ielūkoties fotogrāfijās šeit

Šogad no 13. līdz 28.maijam notiks pirmās France Alumni Day. Šajās dienās vairāki simti tūkstoši ārzemju studentu, neskatoties uz viņu izvēlēto studiju programmu dažādību, svinēs savu ilgstošo saikni ar Franciju.

Šī laika perioda ietvaros diplomātiskās pārstāvniecības, augstākās mācību iestādes vai arī absolventu biedrības rīkos daudzus pasākumus. Lai tos apkopotu vienuviet, kā arī dalītos piedāvātajās iespējās, izveidota īpaša interneta vietne: www.france-alumni-day.org

Arī Latvija nestāvēs malā! Ceturtdien, 18.maijā, notiks divi pasākumi, kuru mērķis ir aicināt dalīties ar informāciju, apmainīties pieredzē, pulcētiess un svinēt šo dienu franču grupas Charlotte Fever  mūzikas ritmos!

 

Sākot no plkst. 17.00 RTU notiks apaļā galda diskusija par zinātnes un tehnoloģiju studijām Francijā, kurā latviešu studentiem būs iespēja uzzināt par akadēmisko un profesionālo studiju sniegtajām iespējām Francijā. Diskusijas dalībnieki pastāstīs par to no profesionālā, augstskolu mācību spēku vai bijušā studenta skatu punkta. Būs iespēja arī uzzināt par to, kādi ir ieguvumi, ja studiju programma Francijā tiek apgūta daļēji.
Vieta: RTU “Moon” telpa, Ķīpsalas iela 6A, Būvniecības inženierzinātņu fakultāte
Ieeja bezmaksas