Man patīk viss, kas saistīts ar Franciju

Svinot 25. gadadienu kopš savas izveidošanas, Francijas institūts Latvijā no 2022.gada 14.jūlija līdz 31.augustam rīko konkursu “Man patīk viss, kas saistīts ar Franciju”. Šī interaktīvā konkursa mērķis ir popularizēt Francijas kultūru un fotografēšanas praksi. Tas ir uzaicinājums iedziļināties jautājumā par franču kultūras un vēsturiskā mantojuma klātbūtni pasaulē, kā arī aplūkot apkārtējo vidi no cita skatu punkta.

Mēs aicinām uzņemt vienu līdz trīs fotogrāfijas (ne vairāk par trīs), kas Tev atgādina vai kurām ir saistība ar Franciju. Tas var būt kultūras piemineklis, dārzs, mākslinieks, ēdiens, ainava, tradīcija, utt. Konkursa fotogrāfijas ir jānosūta uz e-pastu: communication@institut-francais.lv
Kritēriji fotogrāfiju izvērtēšanai: oriģinalitāte un radošums. 

Tev ir tik vien kā jāpaņem fotoaparāts vai mobilais tālrunis un jāpalūkojas, kas notiek visapkārt! Francija var slēpties ik uz soļa!

Vienas labākās fotogrāfijas autors balvā saņems bezmaksas vispārējo franču valodas kursu sesiju pieaugušajiem (no 16 gadu vecuma). Konkursa uzvarētājs tiks paziņots Baltās Nakts pasākuma, kas veltīts Francijas institūta 25. gadadienai laikā 2022.gada 3.septembrī.