Digitālā ideju nakts

Globālajai sanitārajai krīzei ierobežojot cilvēku pulcēšanos un personu starptautisko mobilitāti, Francijas institūts aicina sekot un piedalīties vēl nebijušā digitālajā pieredzē “Ideju naktij” 24 stundu garumā, kas šķērso laika joslas, no Okeānijas līdz Amerikas Savienoto valstu rietumu krastam, veicinot brīvu ideju un zināšanu izplatību un rezonējot ar katra vietējo pieredzi vienotā pasaules tiešsaistes straumējumā. 

Šī sestā “Ideju nakts” laidiena tēma būs “Tuvinieki”. Šīs tēmas centrā ir mūsu attiecības ar visumu un apkārtējiem, kā arī starp mums pašiem, mums un sabiedrību. 

Tādējādi šo 24 stundu laikā, “Ideju nakts” jums sniegs iespēju sajusties tuvākiem kā vēl nekad, stiprināt saites un pārvarēt robežas, mijiedarboties ar citām auditorijām un svinēt domāšanu, kurai nav robežu. Filosofi, rakstnieki, autori-komponisti, aktīvisti, fiziķi, šefpavāri, vēsturnieki, arhitekti, režisori, mākslinieki paudīs savus viedokļus līdzās vācu filosofam un sociologam Hartmūtam Rozā, šī 2021.gada “Ideju nakts” krusttēvam! 

Lai iepazītos ar pilnu pasākuma programmu un sekotu līdzi dažādajām uzrunām, kas norisināsies tiešsaistē ceturtdien sākot no plkst. 10.00 (pēc Rīgas laika), aicinām doties uz “Ideju nakts” vietnihttps://www.lanuitdesidees.com/