Think Un*Common

Francijas institūts Latvijā un Gētes institūts Rīgā aicina ikvienu radoši domājošu personību uz brīvas radošas sadarbības darbnīcu “Think Un*Common”, kas norisināsies 2022. gada augustā.

 

Ikviens radošās nozares profesionālis, students vai interesents aicināts pievienoties 3 dienu radošas sadarbības darbnīcai “Think Un*Common”, kas norisināsies no 2022. gada 24. līdz 27.augustam RTU Zinātnes un inovāciju centrā – Dizaina fabrikā.

 

Pasākumu iezīmēs trīs galvenie notikumi: dalībnieku tikšanās un iepazīšanās ar mentoriem un koordinatoriem, brīvas atmosfēras darbs komandās un svinīga mākslas darbu izstāde noslēgumā. Izvēlētie dalībnieki strādās komandās, limitētā laika posmā, lai radītu izaicinājumu sev, kā grupai ar vienotu skatījumu, par mūsu kopīgo nākotni digitalizācijas un ilgtspējības laikmetā, cieši sadarbojoties ar mentoriem – profesionāļiem no Vācijas, Francijas un Latvijas. Dalībniekiem tiks nodrošināta brīva pieeja RTU Dizaina Fabrikai, būs pieejams tehniskā personāla atbalsts un budžets radošā darba īstenošanai, kā arī tiks nodrošinātas kafijas pauzes, kopīgas pusdienas draudzīgā un vienojošā atmosfērā.

 

Reģistrācija ir brīva un atvērta ikvienam radoši domājošam ar pieredzi vizuālās mākslas, skatuves mākslas, arhitektūras, tēlniecības, kodēšanas, ilustrāciju, elektronikas, dizaina, inženierzinātņu un citu radošo industriju jomā. Pieteikšanās atvērta līdz 24. jūlijam plkst. 24.00 tīmekļa vietnē www.thinkuncommon.lv un Facebook pasākuma lapā.