DJ SKYGGE koncerttūre Latvijā

Baudi Latvijas vasaru kopā ar franču DJ SKYGGE!

Cēsis (15 .07), Lūznava (16.07) un Kuldīga (18.07). Pilsētas, kurās SKYGGE iepazīstinās ar savu šopavasar iznākušo albumu Melancholia. Dziedātājs, komponists, mūziķis un aktieris Benuā Karē vai SKYGGE (ēna dāņu val.) iesildīs Cēsu pilsētas svētkus, Mākslas pikniku Lūznavas muižā un festivālu Kuldīgas vasaras vitrāžas.

Benuā Karē vai SKYGGE ir to mūziķu avangardā, kuri pēta mākslīgā intelekta radošo potenciālu. Kopš 2015.gada mākslinieks attīsta mākslīgā intelekta prototipus, strādājot kopā ar zinātnieku komandu (CTRL pie Spotify), veidojot tiltus starp inovācijām un muzikālo jaunradi. Pirmais SKYGGE albums Hello World iznāk 2018.gadā (12 milj. straumēšanas), ierindojot viņu pirmo mākslinieku vidū, kas producē popmūziku, izmantojot šo tehnoloģiju globālā veidā. H. K. Andersena pasakas Ēna iedvesmots, SKYGGE (ēna dāņu valodā) simbolizē radošuma nezināmo pusi, to, kura atklājusies pēc mākslīgā intelekta izmantošanas mūzikas radīšanā.

Jaunākais SKYGGE projekts un dzīvais izpildījums Interface Poetry pavada viņa pēdējo, 2022.gada martā klajā nākušo albumu Melancholia. Projekta prezentācija un izpildījums dzīvajā pieejams: