Podkāstu sērija par digitālo nozari

Tā kā digitālās tehnoloģijas ir mūsu ikdiena, ir svarīgi izvērtēt ar to saistītos izaicinājumus. Tieši tāpēc Francijas institūti Latvijā, Lietuvā un Igaunijā kopīgi jums piedāvā podkāstu sēriju, kas veltīta digitālajai jomai. Tās ir intervijas ar Francijas ekspertiem, kas pārstāv atšķirīgas digitālās nozares.

Blokķēžu arhitektūra, mākslīgais intelekts, ētiskais dizains… Digitālās jomas attīstība un tajā sastopamās iniciatīvas ir tik daudzskaitlīgas, ka dažkārt rodas sajūta, ka nav iespējams tajā visā orientēties.

No kriptovalūtām līdz interneta platformu evolūcijai, katrs no šiem ekspertiem aplūko atšķirīgu digitālās pasaules jomu. Viņi pedagoģiskā veidā stāsta par tik sarežģītiem jautājumiem kā blokķēžu filozofija, vienlaicīgi uzrunājot kā iesācējus jauno tehnoloģiju jautājumos, tā arī tos, kuriem jau ir padziļinātas zināšanas par tām. Demokrātija, sociālais progress, tehnoloģijas un ekonomika : podkāstos aplūkotie jautājumi dod iespēju labāk izprast digitālās jomas izaicinājumus un tās attīstības perspektīvas.