Mediatēka

FRANCIJAS INSTITŪTA LATVIJĀ MEDIATĒKA IR VIETA DOMU UN ZINĀŠANU APMAIŅAI PAR FRANČU VALODU UN FRANKOFONAJĀM KULTŪRĀM.

Mediatēka, kuras krājumā ir vairāk nekā 14 000 dokumentu gan papīra, gan digitālā formātā, ir vieta, kas veltīta franču valodai un frankofonajām kultūrām. Kļūstot par Francijas institūta Latvijā mediatēkas lasītāju, jums būs pieeja visdažādākajām franču un frankofonās kultūras bagātībām: literatūrai, mūzikai, kino, presei. Lasītāja karte ļaus jums izmantot arī mediatēkas digitālo piedāvājumu: virtuālo realitāti, video spēles, vietu darbam ar nodrošinātu WIFI pieslēgumu, kā arī planšetdatorus.

Franču valodas apguvēji mediatēkā atradīs grāmatas visiem vecumiem un visiem franču valodas zināšanu līmeņiem, franču valodas mācību grāmatas, kā arī citus materiālus valodas apguvei.


MEDIATĒKA ATSĀK SAVU DARBĪBU NO 2021. G. 4. AUGUSTA

  • Visu augusta mēnesi mediatēka būs atvērta apmeklētājiem trešdienās no plkst.14.00 līdz plkst.17.30 un piektdienās no plkst.13.00 līdz 16.30. Iepriekšējs pieraksts obligāts: mediateka@institut-francais.lv
  • Piesakoties mediatēkas apmeklējumam, vēstulē ir jānorāda grāmatas un citi resursi, kurus Jūs vēlaties paņemt līdzņemšanai.
  • Šobrīd piekļuve grāmatu plauktiem ir aizliegta.
  • Ienākot Francijas institūtā, apmeklētājam ir jāuzrāda derīgs digitālais Covid-19 sertifikāts un pase vai ID karte. Personām, kuras nevar uzrādīt derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu, ieejot ēkā, ir obligāti jālieto sejas maska.

Aicinām iepazīties ar digitālās bibliotēkas CULTURETHEQUE jaunumiem maijā!