Mediatēka

PAR MEDIATĒKAS KRĀJUMU - UZ VIETAS VAI VIRTUĀLI BRĪVI PIEEJAMI TŪKSTOŠIEM DOKUMENTU

Francijas institūta Latvijā mediatēkas krātuvē ir liela dažādība aizraujošu resursu. Mediatēkā pieejama romānu kolekcija, kas ļaus jums iepazīt labākos šedevrus franču un latviešu valodās. Pie mums jūs varat atrast grāmatas par Latviju, tās vēsturi, reģionālajām īpatnībām, kā arī darbus par mākslu un stilu, kas palīdzēs atrast ceļu caur dažādiem mākslas virzieniem un modes tendencēm. Ja jūs interesē zinātne un ģeogrāfija, mūsu rīcībā ir grāmatas, kas ļaus jums izzināt šīs aizraujošās jomas.

Dzejas mīļiem mēs piedāvājam dzejas krājumu izlasi, kurā ir gan daudz lasīti, gan reti darbi, kas ļaus lasītājam ceļot caur vārdiem un jūtām. Ja jūs vēlētos uzlabot savas franču valodas zināšanas, mēs varam jums ieteikt grāmatas un uzdevumu grāmatas valodas apguvei, kā arī franču romānus tulkotus latviešu valodā vai latviešu romānus tulkotus franču valodā.

BEZMAKSAS PIEKĻUVE TŪKSTOŠIEM DOKUMENTU TIEŠSAISTĒ

Ja jums nav laika ierasties uz mediatēku vai jūs labprātāk lasāt grāmatas digitālā formātā, Culturethèque ir domāta tieši jums!
Culturethèque ir digitāls portāls veltīts frankofonai kultūrai un franču valodai ārpus Francijas teritorijas.  Šī digitālā bibliotēka piedāvā vairāk nekā 220 000 dokumentu, kurus var lejupielādēt vai aplūkot tiešsaistē bez maksas.
Culturethèque ir bez maksas pieejama visiem Francijas institūta mediatēkas apmeklētājiem. Viss, kas jums nepieciešams, lai piekļūtu bibliotēkai, ir viedtālrunis, planšetdators vai dators.

LASIET E-AVĪZI “LE MONDE” KATRU DIENU FRANCIJAS INSTITŪTĀ

Francijas institūta mediatēka aicina apmeklētājus lasīt e-avīzi “Le Monde’’, kas pieejama vienā no mūsu planšetdatoriem uz vietas mediatēkā. Tas ir tik vienkārši un ērti! Iekārtojieties dīvānā un pavadiet jauku brīdi, lasot “Le monde”!

Après-midis du conte