Mediatēka

FRANCIJAS INSTITŪTA LATVIJĀ MEDIATĒKA IR VIETA DOMU UN ZINĀŠANU APMAIŅAI PAR FRANČU VALODU UN FRANKOFONAJĀM KULTŪRĀM.

Mediatēka, kuras krājumā ir vairāk nekā 14 000 dokumentu gan papīra, gan digitālā formātā, ir vieta, kas veltīta franču valodai un frankofonajām kultūrām. Kļūstot par Francijas institūta Latvijā mediatēkas lasītāju, jums būs pieeja visdažādākajām franču un frankofonās kultūras bagātībām: literatūrai, mūzikai, kino, presei. Lasītāja karte ļaus jums izmantot arī mediatēkas digitālo piedāvājumu: virtuālo realitāti, video spēles, vietu darbam ar nodrošinātu WIFI pieslēgumu, kā arī planšetdatorus.

Franču valodas apguvēji mediatēkā atradīs grāmatas visiem vecumiem un visiem franču valodas zināšanu līmeņiem, franču valodas mācību grāmatas, kā arī citus materiālus valodas apguvei.

MEDIATĒKAS DARBA LAIKI VASARĀ

Jūnijā Francijas institūta Latvijā mediatēka būs atvērta apmeklētājiem ceturtdien, 3. un 10. jūnijā, no plkst. 10.00 līdz 17.30. Apmeklējums iepriekš jāpiesaka, rakstot uz mediateka@institut-francais.lv.

10. jūnijs būs pēdējā iespēja apmeklēt mediatēku pirms Francijas institūta Latvijā pārcelšanās uz jaunajām telpām (Raiņa bulvārī 9), kur tā atsāks uzņemt apmeklētājus no augusta vidus.  Laiks, kamēr mediatēka būs slēgta, netiks skaitīts kā dokumentu nodošanas termiņa kavējums un soda nauda netiks piemērota.

Aicinām iepazīties ar digitālās bibliotēkas CULTURETHEQUE jaunumiem maijā!