Virtuālā realitāte

ATKLĀJIET VIRTUĀLO REALITĀTI, PATEICOTIES FRANCIJAS INSTITŪTA LATVIJĀ MEDIATĒKAI!

Francijas institūta Latvijā mediatēka saviem apmeklētājiem piedāvā jaunu un aizraujošu pieredzi: virtuālo realitāti. Šī tehnoloģija rada tās lietotājam ilūziju par atrašanos virtuālajā pasaulē, ļaujot pilnībā iegrimt kādā vidē, stāstā, mākslas darbā.

Virtuālās realitātes brilles, kas sniedz 360 grādu skatu, ļauj lietotājam atrasties darbības epicentrā, vienlaikus esot izolētam no reālās vides. Virtuālā realitāte rada vizuālas, skaņas un izglītojošas pieredzes, kas saistītas ar Franciju, frankofonajām kultūrām, franču valodu, mākslu un kultūras mantojumu, zinātnisko fantastiku. Tā ir arī lieliska iespēja apgūt franču valodu neierastā veidā.

Pateicoties mediatēkas lasītāja kartei, tās īpašnieki var bez maksas izmantot virtuālās realitātes sniegtās iespējas.

Francijas pieredze un zināšanas virtuālās realitātes jomā ir starptautiski atzītas un novērtētas. Tieši Francijā talantīgi mākslinieki ir radījuši vairākus nozīmīgus darbus, kas regulāri tiek prezentēti un apbalvoti festivālos visā pasaulē. Iepazīstiet mediatēkā pieejamo franču virtuālās realitātes darbu radošumu un daudzveidību pieejamo spēļu un pieredžu katalogā!