Franču valoda Francijā

ACCENT FRANÇAIS - MONTPELLIER

ACCENT FRANÇAIS - MONTPELLIER

Mācību centrs “Accent Français” atrodas Monpeljē, Oksitānijas reģionā, netālu no Vidusjūras. Skola dibināta 1998. gadā, brīnišķīgā vietā – vēsturiskās pilsētas sirdī, netālu no saules pielietām terasēm un tirdzniecības vietām, un tikai dažu kilometru attālumā no pludmales.
Valodas centrs piedāvā intensīvos franču valodas kursus jauniešiem (vecumā no 16 līdz 18 gadiem) no 3. jūnija līdz 16. jūlijam, kā arī intensīvos franču valodas kursus pieaugušajiem (vecumā no 16 gadiem) visa gada garumā.

MONPELJĒ FRANČU VALODA PIEAUGUŠAJIEM 2024

MONPELJĒ FRANČU VALODA JUNIORIEM 2024

CAREL AUDIOVIZUĀLAIS VALODU MĀCĪBU CENTRS

CAREL audiovizuālais valodu mācību centrs ir dibināts 1966. gadā. Tas ir Puatjē Universitātes akreditēts un var lepoties ne vien ar profesionāliem skolotājiem, individuālu attieksmi un pārdomātām mācību programmām, bet arī ar modernu aprīkojumu interaktīvai valodas apguvei un plašu sporta aktivitāšu klāstu jauniešiem.

Centrs piedāvā nodarbības pieaugušajiem dažādos līmeņos visa gada garumā un pusaudžiem (no A2 līmeņa) jūlija mēnesī.

Ruajāna atrodas Francijas dienvidrietumos, tā ir francūžu iecienīta kūrortpilsēta.

CAREL FRANČU VALODA PIEAUGUŠAJIEM 2024

CAREL FRANČU VALODA PUSAUDŽIEM 2024

CAVILAM – ALLIANCE FRANÇAISE MĀCĪBU CENTRS

CAVILAM – Alliance française ir Višī pilsētas un Klermonferānas universitāšu dibināts mācību centrs, kurš darbojas jau kopš 1964. gada. Mācību centrs atrodas pavisam netālu no Višī pilsētas centra, plašās un modernās mācību telpas ir nodrošinātas ar mūsdienīgu tehnisko aprīkojumu, lai sniegtu studentiem un skolotājiem visplašākās valodas apguves iespējas.

Centrs piedāvā nodarbības pieaugušajiem dažādos līmeņos visa gada garumā un pusaudžiem jūlija un augusta mēnesī.

Višī atrodas Francijas sirdī, tā ir ideāla vieta, kur iepazīt franču dzīves stilu, pilsēta no kuras paveras ceļi uz jebkuru Francijas nostūri.

Cavilam FRANČU VALODA PIEAUGUŠAJIEM 2024

Cavilam FRANČU VALODA PUSAUDŽIEM 2024

 

Vairāk informācijas un pieteikšanās: agnese.kasparova@institut-francais.lv

STUDENTU ATSAUKSMES