France Alumni

France Alumni ir Francijas augstāko izglītības iestāžu absolventu sociālais tīkls, ar kura starpniecību ir iespējams saglabāt saikni ar Franciju un veicināt profesionālo izaugsmi.

France Alumni tīkls palīdz attīstīt jūsu karjeru, iepazīstinot ar daudziem prakses un darba piedāvājumiem partneruzņēmumos un iestādēs Francijā un ārvalstīs. Šeit varat rast iedvesmu no absolventu, kuri savu pieredzi Francijā pārvērtuši par profesionālu panākumu avotu, padomiem un stāstiem.

Sekojiet līdzi jūsu studiju virziena grupām, lai uzzinātu to jaunumus un izmantotu ikvienu iespēju!

FRANCE ALUMNI

Francijas vēstniecība un Francijas institūts Latvijā rīko vakaru, ar mērķi sapulcēt Francijā studējošo absolventu kopienu (no dažiem mēnešiem studiju apmaiņas programmas Erasmus ietvaros vai pilnam studiju ciklam).

Pieņemšana norisināsies Francijas vēstniecības Latvijā rezidencē, vēstnieces kundzei klātesot, kolīdz to atļaus epidemioloģiskā situācija valstī.

Lai pieteiktu dalību pasākumā vai arī lai saņemtu  informāciju par šāda veida plānotiem pasākumiem, aicinām sazināties ar Siluanu Žiro, rakstot uz: silouane.giraud@institut-francais.lv