Tikšanās mediatēkā

SATIECIETIES, KLAUSIETIES UN RUNĀJIET FRANČU VALODĀ UN PAR FRANČU KULTŪRU FRANCIJAS INSTITŪTA MEDIATĒKĀ.

Francijas institūta Latvijā mediatēka saviem apmeklētājiem un it īpaši bērniem piedāvā dažādus pasākumus un aktivitātes, kas saistītas ar franču valodu un kultūru. Pašiem mazākajiem ir ierīkots bērnu stūrītis, kur spēlēties, zīmēt, lasīt bilžu grāmatas, pasakas, komiksus, romānus pusaudžiem, kā arī izmantot mūzikas diskus un filmas.

Bērni vecumā no 4 līdz 8 gadiem tiek aicināti piedalīties "Trešdienu pasaku pēcpusdienā", kas norisinās reizi mēnesī un kuras laikā ar pasaku lasīšanas, kā arī dažādu aktivitāšu un spēļu palīdzību jaunākie mediatēkas apmeklētāji var sākt apgūt franču valodu.

Tāpat tiek organizēti arī mediatēkas apmeklējumi skolēnu un studentu grupām, īpaši tiem, kuri franču valodu apgūst skolā vai universitātē. Šo apmeklējumu laikā viņiem ir iespēja iepazīt mediatēku un tās krājumu, pateicoties sarunām, aktivitātēm un interaktīvām spēlēm franču un latviešu valodā. Lai pieteiktu mediatēkas apmeklējumu grupai, lūgums sazināties ar mums iepriekš.

Visa gada garumā mediatēka piedalās arī citu kultūras pasākumu organizēšanā dažādām publikām, lai veicinātu apmaiņu un satikšanos patīkamā gaisotnē, kā arī franču valodas, kultūras un pieredzes iepazīšanu: “Institūta viesis”, Frankofonijas mēnesis, “Digitālais novembris” – digitālo kultūru festivāls, Baltā nakts, Muzeju nakts.