Māsas Ance un Liāna

Nometnē pavadījām divas nedēļas. No rītiem bija franču valodas nodarbības, pēc pusdienām, kuras ēdām kafejnīcā pie okeāna – radošās un sporta aktivitātes. Mums vislabāk patika teātra nodarbības. Skolotāji bija jautri, aktīvi, ar labu humora izjūtu. Ja kļūdījāmies, nebāra, pārvērta to par joku. Skolotāji prot runāt angliski, kas ir pluss, jo bērni brauc no dažādām valstīm, ir ar dažādu franču valodas zināšanu līmeni.
Ģimene, kurā dzīvojām runāja ar mums tikai franciski. Tētis gatavoja franču ēdienus, mamma vienmēr apjautājās, kā mums iet, ko pa dienu darījām, kas patika. Nedēļas nogalē braucām uz akvaparku, tas bija forši.
Pilsētā ir daudz apskates vietas, vakaros pludmalē un kafejnīcās notiek koncerti. Okeāns ir milzīgs, un mums bija iespēja redzēt paisumu un bēgumu. Vēl mēs Francijā pirmo reizi pagaršojām austeres.
Dienā, kad ieradāmies Ruajāna, Francija uzvarēja Pasaules čempionātā futbolā. Ielās bija daudz atbalstītāju, karogi, mašīnas taurēja visu nakti, cilvēki viens otru sveica. Tas bija neaizmirstams piedzīvojums.
Mēs ceram nākamajā gadā atkal piedalīties šajā nometnē.