Franču filmas kinoteātros Latvijā

“Citu cilvēku bērni”, rež. Rebeka Zlotovski

Lomās: Viržīnija Efira, Rošdī Zems, Šiara Mastrojani

Reičela mīl savu dzīvi, savus audzēkņus, draugus, ģitāras nodarbības. Viņa iemīlas Ali un ļoti satuvinās ar viņa četrgadīgo meitu. Reičela viņai patiesi pieķeras, taču vai viņa spēs atrast ceļu uz bērna sirdi?

Kinoteātris "Splendid Palace"

“OHO!”, rež. Bruno Podalidess

Lomās: Karina Viāra, Bruno Podalidess, Sabina Azema

Nekustamo īpašumu konsultanti Ketrīna un Horacio strādā ātri un efektīvi. Un nav svarīgi, vai viņiem jāpārdod grezna māja ar peldbaseinu un krāšņu skatu vai neliels dzīvoklītis pilsētas centrā. Galvenais, lai potenciālie pircēji iemīl īpašumu no pirmā acu skata un labsajūtā izsaucas – OHO!
Smalks humors, izcils aktieru sastāvs un daudz pozitīvu emociju!

“Bonāra kailā mūza”, rež. Martēns Provo

No 12.janvāra kinoteātros pie skatītājiem Latvijā iznāks franču režisora Martēna Provo jaunākā filma “Bonāra kailā mūza” ar spožo franču aktieru Sesilas Defransas un Vensāna Makeņa piedalīšanos.

Pjērs Bonārs ir viens no izcilākajiem 20.gadsimta koloristiem. Mākslinieks, kuru dēvē par “laimes gleznotāju”, darbos ļoti bieži attēlojis savu mūzu Martu. Viņš Martu dievināja, lai arī krāpa. Viņš vienmēr atgriezās un viņa piedeva. Kopā viņi nodzīvoja vairāk nekā 50 gadus.

Filmas režisors ir Cēzara balvas laureāts Martēns Provo. Šī ir viņa 7 pilnmetrāžas filma, taču tēlotājmākslai viņš nepievēršas pirmo reizi. Mīlestība pret Bonāru meklējama tālā pagātnē. Jau bērnībā māte viņam esot uzdāvinājusi vienu Bonāra gleznu, kuru viņš katru vakaru iemiegot apbrīnojis.

Filmu Latvijā izplata Best film Latvija.

Splendid Palace
K-Suns
Forum Cinemas

La Passion de Dodin Bouffant

“Dzīves garša”, rež. Trans Ans Hungs

No 2023.gada 24.novembra pie skatītājiem Latvijā sadarbībā ar ACME Film Latvija nonāk garšu maģijas cauraustā režisora Trana Ana Hunga filma “Dzīves garša” ar franču kino dīvu Žiljetu Binošu un Benuā Mažimelu galvenajās lomās.

Filma Kannu kinofestivālā ieguvusi Zelta palmas zaru par labāko režiju, tā izvirzīta kā Francijas pieteikums Kinoakadēmijas balvai “Oskars” kategorijā “Labākā ārzemju filma”.


Splendid Palace
K-Suns