Reģistrācija mākslas, modes, mūzikas, arhitektūras, 3D animācijas studijām Francijas augstskolās

Šobrīd ir atvērta tiešsaistes reģistrācija mākslas, modes, mūzikas, arhitektūras, 3D animācijas studijām Francijas augstskolās.

Tiešsaistes reģistrācija mākslas un arhitektūras studijām ir atvērta CampusArt mājas lapā līdz 2022. gada 28. februārim.

CampusArt ir Francijas iestāžu tīkls, kas piedāvā universitātes līmeņa programmas mākslas un arhitektūras jomā, kuru vada Campus France sadarbībā ar Francijas izglītības, augstākās izglītības, pētniecības un inovāciju, Eiropas un ārlietu kā arī kultūras ministriju atbalstu.

Mājas lapa campusart.org sniedz piekļuvi apmācībām vizuālajā mākslā, arhitektūrā, kino, kultūras mantojuma, dizaina, vizuālās komunikācijas, modes, mūzikas, interjera arhitektūras, 3D animāciju programmās, ko piedāvā tīkla skolas un universitātes gan sagatavošanas klasēs, gan bakalaura, gan maģistra, pēc maģistra un doktorantūras programmās.

Vienots un ātrs tiešsaistes pieteikšanās process sniedz iespēju studentiem pieteikties programmām vairāk nekā 160 skolās un universitātēs.