Pieteikšanās CampusArt

Reģistrācija mākslas, modes, dizaina, mūzikas, arhitektūras un u.c. studiju jomām Francijas augstskolās ir atvērta CampusArt tīkla mājaslapā līdz 2023.gada 28.februārim.

CampusArt ir Francijas iestāžu tīkls, kas piedāvā universitātes līmeņa programmas mākslas un arhitektūras jomā, kuru vada aģentūra Campus France sadarbībā ar Francijas izglītības, augstākās izglītības, pētniecības un inovāciju, Eiropas un ārlietu, kā arī kultūras ministriju atbalstu.

Mājas lapa campusart.org sniedz piekļuvi apmācībām vizuālajā mākslā, arhitektūrā, kino, kultūras mantojuma, dizaina, vizuālās komunikācijas, modes, mūzikas, interjera arhitektūras, 3D animāciju programmās, ko piedāvā tīkla skolas un universitātes gan sagatavošanas klasēs, gan bakalaura, gan maģistra, pēc maģistra un doktorantūras programmās.

Vienots un ātrs tiešsaistes pieteikšanās process sniedz iespēju studentiem pieteikties programmām tikai ar vienas pieteikuma anketas palīdzību vairāk nekā 160 skolās un universitātēs.

 

Aicinām uz tikšanos Campus France Rīgā vai rakstot uz riga@campusfrance.org, lai uzdotu visus jums interesējošos jautājumus par studijām Francijā!