Kino klubs | Trauslums

Pirmais 2023.gada rudens kino kluba cikls vēl tver pēdējos vasaras mirkļus, aicinot noskatīties trīs saules un baltkvēles pilnas filmas. Ideāla terapija, lai uzsāktu jauno sezonu!

Kino kluba seanss 20.septembrī ar filmu “Trauslums” uzņem kursu uz Francijas dienvidiem. Tā ir humora un laba garastāvokļa pārpilna komēdija.Ar šo filmu tās režisore Emma Benestāna sapurina romantiskas komēdijas stereotipus, piešķirot tai patiesu mūsdienīguma elpu, apspēlējot vīrietiskuma normas un priekšstatus par vīrišķību.

Ar filmas “Azuro” seansu 4.oktobrī paliksim vēl arvien Vidusjūras krastos. Filma ir aktiera Matjē Rozē veidota 1953.gadā iznākuša Margaritas Dirass romāna « Petits chevaux de Tarquinia » (« Tarkīnijas zirdziņi”) adaptācija. Šī vasaras notikumu hronika, kas stāsta par draudzību un laulāto attiecībām, pārņem ar savu piepildīto atmosfēru un jautro aktieru trupu.

Visbeidzot cikla trešā filma “Uzbrukumā!” mūs viena vakara ietvaros aizvedīs uz kādu kempingu Dromas departamentā. Filmas režisors Gijoms Braks smalkjūtīgi un ar lielu maigumu filmē mīlestību, kas ne vienmēr ir abpusēja, un kultūras šoku, ko piedzīvo no dažādām pasaulēm nākušie jaunieši.