Urbanimal

2023. gada Digitālā novembra ietvaros Francijas institūts Latvijā kopā ar Rīgas domi aicina uz izstādi Urbanimal, vizuālu un interaktīvu dārgumu meklēšanas spēli, Rīgas ielās. Šī izstāde, kas var kalpot arī par pedagoģisku papildu materiālu, aicina atklāt vai atcerēties Rīgas vietu un ēku vēsturi un noslēpumus.

Urbanimal ir pilsēta, kurā dzīvo dzīvnieki. Orangutans Lorāns ir tikko ieradies tajā un, šķiet, ir apmaldījies. Palīdziet viņam atrast mājas, izstaigājot pilsētas ielas un kvartālus. Lai to izdarītu, sekojiet norādēm, kas aizvedīs no vienas vietas uz nākamo, kur jūs sagaidīs pārsteigums. Katrā no astoņām vietām ar savu telefonu aplūkojiet dzīvnieku, lai viņš atklāj norādes, kas jūs aizvedīs pie nākamā punkta.

Pirmais pieturas punkts atrodas Rīgas Rātslaukumā. Atrodiet pirmo afišu, kas atrodas Rīgas tūrisma informācijas centra logā, un spēle var sākties!

Francijas institūts Latvijā aicina dalīties ar fotogrāfijām, kas uzņemtas, veicot izstādes maršrutu! Nopublicējiet tās sociālajos tīklos, izmantojot tēmturi #urbananimalRiga un atzīmējot @if.lettonie!