COVID 19: Francijas institūts Latvijā pielāgojas

AKTUĀLĀ INFORMĀCIJA: OTRDIEN, 2021.GADA 1.JŪNIJĀ 

Saskaņā ar Latvijas valdības oficiālajiem norādījumiem, Francijas institūta Latvijā kolektīvs turpina savu darbu attālināti līdz brīdim, kad tiks noteikti jauni epidemioloģiskās drošības pasākumu noteikumi.

Ja vēlaties paņemt līdzņemšanai vai nodot kādu no mediatēkā pieejamajiem resursiem, tad to ir iespējams izdarīt ceturtdien, 3. un 10.jūnijā, no plkst. 10.00 līdz 17.30, apmeklējumu iepriekš piesakot.
10. jūnijs būs pēdējā iespēja apmeklēt mediatēku pirms Francijas institūta Latvijā pārcelšanās uz jaunajām telpām (Raiņa bulvārī 9), kur tā atsāks uzņemt apmeklētājus no augusta vidus.  Laiks, kamēr mediatēka būs slēgta, netiks skaitīts kā dokumentu nodošanas termiņa kavējums un soda nauda netiks piemērota.

Lai nodrošinātu ikvienas personas drošību, Francijas institūts Latvijā lūdz ikvienu, kas ierodas tā telpās, ievērot sekojošus piesardzības pasākumus: 

  • Obligāta sejas maskas/viziera (Francijas institūts nenodrošina) lietošana Institūta telpās ir obligāta – ikvienam, kurš Francijas institūtā ieradīsies bez sejas maskas vai viziera, ieeja tiks liegta. Bērni vecumā līdz 13 gadiem sejas maskas drīkst nelietot. 
  • Noteiktās distances - 3m² uz vienu cilvēku - ievērošana.
  • Roku dezinfekcijas ar hidroalkoholisku roku dezinfekcijas līdzekli pirms ieešanas Francijas institūta telpās, kā arī regulāra roku dezinfekcija.
  • Klepošana vai šķaudīšana elkonī.
  • Vienreizējās lietošanas kabatlakatiņu izmantošana (Institūts nenodrošina). 

1. KURSI 

  • Bērni, 5-8 gadi 

Šobrīd nodarbības bērniem, vecumā no 5 līdz 8 gadiem, tiek atliktas. Mēs piedāvāsim bērniem iespēju apmeklēt nenotikušās nodarbības vēlāk, 2020/2021. mācību gadā.

  • Bērni, 9-10 gadi, un pusaudži, 11-15 gadi

Nodarbības bērniem, vecumā no 9 līdz 10 gadiem, un pusaudžiem, vecumā no 11 līdz 15 gadiem, tiek nodrošinātas tiešsaistē.

Kursi notiek izmantojot datoru, planšetdatoru vai mobilo telefonu platformā ZOOM. -

  • Pieaugušie 

Nodarbības grupās un individuālās nodarbības  pieaugušajiem tiek nodrošinātas tiešsaistē. 

Kursi notiek izmantojot datoru, planšetdatoru vai mobilo telefonu platformā ZOOM.

Jautājumus par kursiem un eksāmeniem, aicinām rakstīt kursu nodaļai: kursi@institut-francais.lv

2. MEDIATĒKA 

Francijas institūta Latvijā mediatēka ir atvērta apmeklētājiem tikai iepriekš piesakot apmeklējumu un tikai, lai paņemtu resursus līdzņemšanai vai tos nodotu, (materiālu izmantošana uz vietas mediatēkā ir aizliegta) ceturtdienās, 3. un 10. jūnijā, no plkst. 10.00 līdz 17.30.

Maskas/viziera lietošana ir obligāta.

Aicinām izmantot mūsu digitālo bibliotēku CULTURETHÈQUE.

Saziņai ar mediatēku, aicinām rakstīt uz mediateka@institut-francais.lv

3. CAMPUSFRANCE 

Saziņai ar CampusFrance konsultantu, aicinām rakstīt uz silouane.giraud@institut-francais.lv 

 

Viss Francijas institūta kolektīvs strādā attālināti. Aicinām sazināties ar mums! Mūsu kontaktinformāciju atradīsiet sadaļā “Mūsu kolektīvs”.

Vispārējas informācijas saņemšanai, aicinām sazināties ar apmeklētāju pieņemšanas konsultanti, rakstot uz info@institut-français.lv vai zvanot uz 67 20 18 51

Aicinām regulāri iepazīties ar informāciju, kas publicēta Francijas vēstniecības Latvijā un Francijas institūta Latvijā mājaslapā vai sociālajos tīklos, lai iegūtu aktuālāko informāciju.