COVID 19: Francijas institūts Latvijā pielāgojas

INFORMĀCIJA ATJAUNINĀTA: PIRMDIEN, 2020. GADA 9. NOVEMBRĪ

Grozījumi stājas spēkā sākot no 2020. gada 9. novembra un šobrīd ir spēkā līdz 6. decembrim. Šīs sanitārās prasības var tik mainītas, ņemot vērā Latvijas Ministru kabineta iespējamos grozījumus. Aicinām sekot līdzi aktualitātēm šajā lapā!

Saistībā ar koronavīrusa izraisīto epidēmiju un 2020. gada 9. novembrī valstī izsludinātajām direktīvām Francijas institūts Latvijā turpina pielāgoties un ievieš jaunas, pastiprinātas sanitārās prasības. Lai nodrošinātu ikvienas personas drošību, Francijas institūts Latvijā lūdz ikvienu, kas ierodas ēkā, ievērot sekojošas sanitārās prasības:

  • Maskas un/vai viziera lietošana (Francijas institūts tos nenodrošina) Francijas institūta telpās ir obligāta – ikvienam, kurš Francijas institūtā ieradīsies bez maskas vai viziera, ieeja tiks liegta. Bērni, kuri ir jaunāki par 13 gadiem, drīkst nelietot sejas aizargmaskas.
  • Noteiktās distances 3m² uz cilvēku ievērošana
  • Roku dezinfekcija ar hidroalkoholisko gēlu pirms ieiešanas Francijas institūta telpās pa otrajām parādes durvīm, kā arī regulāra roku dezinfekcija
  • Klepošana vai šķaudīšana elkonī
  • Vienreizējās lietošanas kabatlakatiņu  izmantošana (Francijas institūts tos nenodrošina)

1. KURSI

  • Bērni, 5-8 gadi

Sākot ar sestdienu, 17.oktobri, līdz piektdienai, 6.decembrim, balstoties uz šobrīd pieejamo informāciju, bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiemnodarbības tiek nekavējoties atliktas. Mēs piedāvāsim bērniem iespēju apmeklēt nenotikušās nodarbības vēlāk, 2020/2021. mācību gadā.

  • Bērni, 9-10 gadi, un pusaudži, 11-15 gadi

Sākot ar sestdienu, 17.oktobri, līdz piektdienai, 6.novembrim, balstoties uz šobrīd pieejamo informāciju, bērniem, vecumā no 9 līdz 10 gadiem, un pusaudžiem, vecumā no 11 līdz 15 gadiem, nodarbības tiek pārceltas uz nodarbībām tiešsaistē.

Kursi notiek izmantojot datoru, planšetdatoru vai mobilo telefonu platformā ZOOM.

  • Pieaugušie

Šobrīd kursi pieaugušajiem turpina notikt klātienē (nēsājot masku un/vai vizieri).

Kursi notiek izmantojot datoru, planšetdatoru vai mobilo telefonu platformā ZOOM.

Individuālās nodarbības var notikt gan klātienē, gan attālināti, atkarībā no studenta vēlmes. Aicinām sazināties ar kursu nodaļu, lai vienotos par nākamās nodarbības norisi: kursi@institut-francais.lv

  • Eksāmenu kārtošana

DELF DALF eksāmeni, kuru norise paredzēta 2020. gada 10. un 11. decembrī Francijas institūta telpās, pagaidām notiks kā plānoti (nēsājot masku un/vai vizieri).

Jautājumu gadījumā lūgums sazināties: kursi@institut-francais.lv

2. MEDIATĒKA

Francijas institūta Latvijā mediatēka ir atvērta pameklētājiem tikai iepriekš piesakotot apmeklējumu. Maskas un/vai viziera lietošana ir obligāta.

Darba laiki:

Otrdien 14.00 – 19.00
Trešdien 14.00 – 19.00
Ceturtdien 14.00 – 19.00
Piektdien 11.00 – 16.00

Aicinām izmantot mūsu digitālo bibliotēku Culturethèque http://www.institut-francais.lv/culturetheque/

Saziņai ar mediatēku, aicinām rakstīt uz mediateka@institut-francais.lv

3. KINO KLUBS

Kino kluba seansi līdz 6. decembrim tiek atcelti.

4. CAMPUSFRANCE

Ja vēlaties vienoties par tikšanos ar CampusFrance konsultantu, par to obligāti jāvienojas, rakstot uz silouane.giraud@institut-francais.lv. Ieejot Francijas institūta telpā sejas maska vai vizieris ir obligāts !

 

Ja vēlaties apmeklēt Francijas institūtu, iesakām iepriekš sazināties, rakstot uz info@institut-français.lv vai zvanot uz 67 20 18 51.

Aicinām regulāri iepazīties ar Francijas vēstniecības Latvijā un Francijas institūta Latvijā interneta vietni vai kontiem sociālajos tīklos, lai iegūtu aktuālāko informāciju.