Kāpēc izvēlēties Francijas institūtu Latvijā?

kapec-izveleties-francijas-institutu-francu-valodas-kursi

MŪSU PIEREDZE

Francijas institūts Latvijā var lepoties ar vairāk nekā 25 gadu pieredzi franču valodas mācīšanā visdažādākajām mērķauditorijām. Visa gada garumā Francijas institūts piedāvā vispārējos franču valodas kursus bērniempusaudžiem un pieaugušajiem grupās un individuāli, klātienē un tiešsaistē, plašu nodarbību klāstu padziļinātai franču valodas apguvei. Mācību kursi ir izstrādāti, balstoties uz Eiropas kopīgajām pamatnostādnēm valodu apguvē. Nodarbības notiek franču valodā, lai veicinātu kursu dalībnieku iejušanos franciskā vidē.

kapec-izveleties-francijas-institutu-francu-valodas-kursi

PROGRAMMU LICENCES

Sākot no 2019. gada 14. augusta visas Francijas institūta mācību programmas ir licencētas Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamentā. Aizpildot iedzīvotāju ienākumu gada deklarāciju, neaizmirstiet deklarēt maksājumus, kas veikti par Francijas institūtā apmeklētajām franču valodas nodarbībām, lai saņemtu pārmaksāto nodokļu atmaksu!

Francijas institūta Latvijā franču valodas mācību programmu licences:
Franču valoda bērniem un jauniešiem
Vispārējā franču valoda pieaugušajiem A1
Vispārējā franču valoda pieaugušajiem A2
Vispārējā franču valoda pieaugušajiem B1
Vispārējā franču valoda pieaugušajiem B2
Vispārējā franču valoda pieaugušajiem B2+/C1
Tematiskie kursi franču valodas zināšanu nostiprināšanai

kapec-izveleties-francijas-institutu-septembris-2021

MŪSU SKOLOTĀJI

Francijas institūta Latvijā skolotāji ir specializējušies franču valodas kā svešvalodas mācīšanā grupās un individuāli, nodarbības vada gan vietējie skolotāji, gan skolotāji no Francijas.

kapec-izveleties-francijas-institutu-francu-valodas-kursi

EKSAMINĀCIJAS CENTRS

Francijas institūts Latvijā ir vienīgais eksaminācijas centrs Latvijā, kurā var iegūt starptautiski atzītus diplomus, kas apliecina vispārējās franču valodas zināšana (DELF-DALF) un profesionālās franču valodas zināšanas (DFP).

Francijas institūts Latvijā ir arī sadarbības centrs, kas piedāvā Ev@lang– modernu un uzticamu tiešsaistes testu franču valodas zināšanu novērtēšanai individuāliem studentiem, uzņēmumiem un valodas centriem.