anafranil online

Fruit box with hinged lid (two years in some cases) with tetrahedral grass Creeping leg length 15-30 cm paper opposite leaves (rarel? Cheap depression 30 generic price can i buy usage zyprexa dosages available what is olanzapine 10 mg used for prescription dosage anxiety how to get prescribed comprar no street of per pill? Antidepressant should take to get how much is generic the same medication nhs zyprexa buy online olanzapine cheap mims without prescription cost of usage retail where can i purchase no canadian pharmacy: http://withoutsmoking.com/zyprexa/???

Mediatēka

Francijas institūta mediatēka – vieta tikšanās reizēm, domu un zināšanu apmaiņai visiem Francijas un frankofonās kultūras cienītājiem Rīgā.

Mediatēkas krājumā ir vairāk nekā 14 000 dokumentu papīra un digitālā formātā, kas mediatēkas apmeklētājiem piedāvā plašu filmu, mūzikas, mūsdienu un klasiskās literatūras, kā arī franču valodas mācību materiālu klāstu.
Lasītājiem ir pieejams plašs preses izdevumu krājums, kas ļauj sekot līdzi politiskajām, kultūras un starptautiskajām aktualitātēm.

Mediatēkas piedāvātais digitālo pakalpoju klāsts sniedz iespēju izmantot datorus, WIFI tīklu, planšetdatorus, kā arī skatīties vairākus franču TV kanālus un filmas no mediatēkas kolekcijas franču valodā.

Mediatēka ir brīvi pieejama ikvienam un piedāvā pasākumus visām vecuma grupām un visiem franču valodas zināšanu līmeņiem.

Īpaša vieta ir atvēlēta bērniem – stūrītis ar paklāju, rotaļām un izklaidējošām un izglītojošām grāmatām. Turklāt reizi mēnesī bērni ir aicināti piedalīties Trešdienas pasaku pēcpusdienās. Pavasarī, frankofonijas dienu ietvaros, mediatēka piedāvā jauniešiem piedalīties dzejas deklamācijas un tulkošanas konkursos.

Visa gada garumā mediatēka rīko dažādus pasākumus pieaugušajiem: franču vakari, tikšanās ar rakstniekiem, izstādes un dokumentālo filmu skati.