Izglītības platforma European Film Factory

Francijas institūta (Institut français) 2020.gada augustā kopīgi ar ARTE Éducation un European Schoolnet izveidotā platforma European Film Factory piedāvā skolotājiem un skolēniem Eiropā vecumā no 11. līdz 18.gadien bezmaksas piekļuvi desmit Eiropas filmu klasikas, kuras tapušas laika periodā no 1954. līdz 2014.gadam, tiešsaistes katalogam.

Šī izglītības platforma, kuras pamatā ir kino, ir pieejama ne tikai franču un angļu, bet tāpat arī vācu, spāņu, grieķu, itāļu, poļu un rumāņu valodās. To var izmantot uz jebkāda digitālā formāta – datora, planšetdatora un viedtālruņa. Platforma palīdz iepazīties un padziļināti pētīt filmas, kuras iezīmējušas Eiropas kino vēsturi. Tas ir iespējams pateicoties jau gataviem inovatīviem interaktīviem pedagoģiskiem matertiāliem, kas ļauj filmas komentēt, izvēlēties kādu no tās ainām, veidot atmiņu kartes utt. Tādejādi skolēni var aktīvi ņemt dalību mācību procesā, kas veltīts kino izzināšanai.

Aicinām ikvienu ieinteresēto franču valodas skolotāju savos plānotājos atzīmēt vebināru, kas notiks piektdien, 12. martā, plkst. 17.00 (Francijas laiks) un kuru vadīs divi skolotāji. Viņi jūs iepazīstinās ar izglītojošām aktivitātēm, ko jūs varētu īstenot kopīgi ar saviem skolēniem skatoties Fransuā Trifo filmu "400 sitienu". Bezmaksas pieteikšanās

Komentāri

Your email address will not be published. Required fields are marked *