DIGITĀLAIS NOVEMBRIS 2022

Kā ik gadu Francijas institūts Latvijā arī šogad rīkos DIGITĀLO NOVEMBRI, piedāvājot digitālajām kultūrām veltītu pasākumu kopumu. Pēdējos piecus gadus DIGITĀLAIS NOVEMBRIS noritējis ar lieliem panākumiem. Šis starptautisku atpazīstamību ieguvušais notikums ik gadu norit vairāk nekā 80 valstīs un 130 pilsētās.

Novembra mēnesī pasākumus klātienē vai arī tiešsaistē rīko gan Francijas kultūras iestādes, gan arī to partneri. To mērķis ir iepazīstināt ar aktuālāko Francijā inovāciju jomā (virtuālā un palielinātā realitāte, video spēles, jaunās stāstniecības formas, digitālā māksla, audio vizuālās performances, imersīvais teātris u.c), kā arī veicināt radošo personību, nozares speciālistu un auditorijas dialogu starptautiskā līmenī, izceļot digitālo rīko jaunākos izmantošanas veidus un izaicinājumus.

 

Ja 2021. gada digitālo kultūru mēneša pasākumu norisi ietekmēja sanitārie ierobežojumi, tad šogad Francijas institūts izvēlējās interesentiem piedāvāt plašu programmu savās telpās. Svinēsim, dalīsimies pieredzē un kopīgi piedzīvosim :