Francijas institūta izsludinātie konkursi

Francijas institūts Latvijā regulāri izsludina kandidātu pieteikšanos studijām Francijā, kas atvērtas Latvijas studentiem, kuri vēlas turpināt studijas Francijas augstskolās (Francijas valdības stipendijas) un radošiem braucieniem kultūras jomas profesionāļiem (pilnveides kursi, mākslinieku rezidences). Šeit atradīsiet arī informāciju par Atbalsta programmu izdevējdarbībai vai projektu konkursu Hubert Curien partnerības programmas OSMOZE ietvaros.

Aicinām regulāri apmeklēt šo sadaļu, lai uzzinātu aktuālāko informāciju par atbalsta iespējām augstākās izglītības, zinātnes, kultūras vai audio vizuālajā jomā. 

appel d offre

Konkurss | Mācību stipendija franču valodas skolotājiem Latvijā 2023.gadā

Esat franču valodas skolotājs/-a Latvijā un vēlaties doties uz Franciju, lai piedalītos divu nedēļu apmācībā jūlijā vai augustā? Tā būs iespēja ne tikai piedalīties apmācībā, bet arī iepazīt kādu Francijas reģionu!

Kā ik gadu, Francijas vēstniecības Latvijā sadarbības un Kultūras dienests piedāvā diviem Latvijas franču valodas skolotājiem stipendijas dalībai valodniecības / pedagoģijas apmācībā! Visi ar to saistītie izdevumi tiks apmaksāti (tostarp naktsmītne)!

Aicinām līdz 7.maijam (ieskaitot) mums nosūtīt savu CV un motivācijas vēstuli franču valodā, kā arī pilnībā aizpildītu pieteikšanās anketu, norādot vienu no piedāvātajām apmācību programmām:

Uzzināt vairāk

Pieteikšanās stipendijai ir noslēgusies.

Programme de bourses « France Excellence Europa »

#projektukonkurss | Stipendijas programma “France Excellence Europa”

Otru gadu pēc kārtas stipendiju programmas “France Excellence Europa” ietvaros labākajiem Eiropas Savienības studentiem ir iespēja iegūt stipendiju studijām maģistrantūrā kādā no Francijas augstākās izglītības iestādēm. Šī stipendija ietver vairākas priekšrocības, tostarp sešu mēnešu mācību pabalstu 6850 eiro apmērā. Visa informācija par stipendiju pieejama : šeit  

Lejupielādēt pieteikuma anketu

Lejupielādēt apliecinājumu

Pieteikšanās stipendijai ir noslēgusies.

Pieteikšanās līdz 2023. gada 30. martam
E-pasts pieteikumu nosūtīšanai: fee.lettonie@campusfrance.org