Francijas institūta izsludinātie konkursi

Francijas institūts Latvijā regulāri izsludina kandidātu pieteikšanos studijām Francijā, kas atvērtas Latvijas studentiem, kuri vēlas turpināt studijas Francijas augstskolās (Francijas valdības stipendijas) un radošiem braucieniem kultūras jomas profesionāļiem (pilnveides kursi, mākslinieku rezidences). Šeit atradīsiet arī informāciju par Atbalsta programmu izdevējdarbībai vai projektu konkursu Hubert Curien partnerības programmas OSMOZE ietvaros.

Aicinām regulāri apmeklēt šo sadaļu, lai uzzinātu aktuālāko informāciju par atbalsta iespējām augstākās izglītības, zinātnes, kultūras vai audio vizuālajā jomā. 

Pieteikšanās stipendijai augsta līmeņa zinātnes praksei

Francijas vēstniecība Latvijā un Francijas institūts Latvijā piedāvā mobilitātes programmu jaunajiem pētniekiem: augsta līmeņa zinātnes praksi.

Radīta ar mērķi stiprināt sadarbību zinātnē starp Latviju un Franciju, šī stipendija piedāvā jaunajiem Latvijas pētniekiem prakses iespēju kādā no Francijas pētniecības laboratorijām.

Pieteikšanās stipendijai notiek līdz 2024.gada 30. septembrim.

Vairāk informācijas: uzzināt par 2024.gada stipendiju konkursu un aizpildīt pieteikuma anketu

Reģionālā talākizglītības programma esošajiem un topošajiem franču valodas skolotājiem

Programmas mērķis ir piedāvāt izglītības jomas profesionāļiem un topošajiem profesionāļiem iespēju iepazīt jaunas metodes un rīkus, lai rastu risinājumus izaicinājumiem, ar kuriem sastopas  izglītības nozare.

 

Uzzināt vairāk

Pieteikšanās Francijas valdības stipendijām maģistrantūrā

Kā ik gadu, Francijas valdība piedāvā stipendijas Latvijas studentiem, kuri izvēlējušies turpināt studijas Francijā, lai iegūtu maģistra diplomu. Kandidāti tiek izvēlēti konkursa kārtībā.
Šī stipendija sniedz studentiem vairākās būtiskas priekšrocības:

  • ikmēneša pabalsts 860 €,
  • apmaksāta sociālā apdrošināšana,
  • Campus France nodrošināts Studentu serviss studiju uzsākšanai Francijā.

Kandidātu pieteikšanās līdz 2024.gada 6.maijam.
Detalizēta informācija:
 uzzināt par Francijas valdības stipendiju 2024 konkursu

Programme de bourses « France Excellence Europa »

Stipendijas programma “France Excellence Europa”

Trešo gadu pēc kārtas stipendiju programmas “France Excellence Europa” ietvaros labākajiem Eiropas Savienības studentiem ir iespēja iegūt stipendiju studijām maģistrantūrā kādā no Francijas augstākās izglītības iestādēm. Šī stipendija ietver vairākas priekšrocības, tostarp sešu mēnešu mācību pabalstu 6850 eiro apmērā un vienreizēju mājokļa pabalstu 1700 eiro apmērā. Visa informācija par stipendiju pieejama : šeit  

Lejupielādēt pieteikuma anketu
Lejupielādēt apliecinājumu

Pieteikšanās līdz 2024. gada 29. martam

E-pasts pieteikumu nosūtīšanai: fee.lettonie@campusfrance.org

Pieteikšanās stipendijai ir noslēgusies.

appel d offre

Konkurss | Mācību stipendija franču valodas skolotājiem Latvijā 2023.gadā

Esat franču valodas skolotājs/-a Latvijā un vēlaties doties uz Franciju, lai piedalītos divu nedēļu apmācībā jūlijā vai augustā? Tā būs iespēja ne tikai piedalīties apmācībā, bet arī iepazīt kādu Francijas reģionu!

Kā ik gadu, Francijas vēstniecības Latvijā sadarbības un Kultūras dienests piedāvā diviem Latvijas franču valodas skolotājiem stipendijas dalībai valodniecības / pedagoģijas apmācībā! Visi ar to saistītie izdevumi tiks apmaksāti (tostarp naktsmītne)!

Aicinām līdz 7.maijam (ieskaitot) mums nosūtīt savu CV un motivācijas vēstuli franču valodā, kā arī pilnībā aizpildītu pieteikšanās anketu, norādot vienu no piedāvātajām apmācību programmām:

Uzzināt vairāk

Pieteikšanās stipendijai ir noslēgusies.